Oyun

Mortal Kombat 11 Çıkış Fragmanı Yayında

Mortal Kombat 11 oyunu için çıkış fragmanı da yayınlandı. İşte yapım hakkında son bilgiler ve çıkış videosu.

NetherRealm Studios tarafından geliştirilen yeni Mortal Kombat oyunu için sona gelindi. Beklendiği gibi oyunun Nisan ayında çıkış yapacağını gösteren fragmanla beraber, oyun için beklentiler de ortaya çıkmış oldu. Özellikle grafik yapısı konusunda önemli ipuçları veren çıkış fragmanı konusunda bilgilere geçelim.

Mortal Kombat 11 Ne Zaman Çıkacak?

Videoda yer alan detaylardan önce, oyunun 23 Nisan 2019 tarihinde satışta olacağını ekleyelim. Bu ay içerisinde satışta olacak olan oyunun, tüm platformlara geldiğini de görmek mümkün olacak. PC, PS4, Xbox ve Nintendo için yayınlanması beklenen oyunun, iki farklı versiyon olarak satışa çıkacağını da ekleyelim.

Ana versiyona ek olarak oyunun bir de Premium versiyonu bulunacak. Bu versiyon DLC paketleri için oldukça önemli. Geliştirici firma tarafından yapılan açıklamaya göre oyunun çıkışının hemen sonrasında geniş bir DLC paketi yayınlanacak. İşte Premium versiyona sahip olan kullanıcıların hemen bu DLC paketlerine ulaşması mümkün olacak.

23 Nisan 2019 tarihinde yayınlanacak oyun için çıkış detayları bu şekilde. Çıkış videosundan söz edecek olursak, yapımın çok daha iddialı grafiklere sahip olacağını söyleyerek başlamak gerekiyor. Özellikle karakterlerin modellemelerinin oldukça başarılı olduğu bir oyundan söz ediyoruz.

Hikaye modu konusunda da bilgilerin öne çıktığı videoda, genel mekan tasarımları da oldukça dikkat çekici. Oyunun hem yeni karakterleri hem de efsane haline gelmiş olan Mortal Kombat karakterlerini sunacak olması da büyük bir artı. Mortal Kombat 11 oyunu için daha fazla detayı, çıkış tarihinden sonra öğreneceğiz.

Şimdilik Mortal Kombat 11 hakkında paylaşacağımız detaylar bu kadar ile sınırlı. Yukarıda paylaştığımız çıkış videosuna bakarak, oyun hakkında daha fazla bilgi elde edebilirsiniz. En azından grafik yapısı konusunda dikkat çeken birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı