Mobil
Trend

Yeni Nokia Modellerinin Tanıtım Tarihi Duyuruldu

Nokia yeni telefonlarını ne zaman duyuracak bununla ilgili olarak bir açıklama yayınladı. Nokia tanıtım etkinliği ne zaman?

Nokia, pandemi döneminde akıllı telefonlarının hazırlıklarına devam etti. Zaten marka bir tanıtım sırasında çok sayıda telefonu sunmasıyla ünlenmeye başladığı için hazırlıklar biraz uzun sürüyor. Aynı tanıtım sırasında Nokia’nın telefonları farklı seriler olarak duyuruluyor.

Bu sene bitmeden yapılacak olan tanıtımda da aynı durum geçerli olacak. Sene bitmeden, hatta ay bitmeden yapılacak olan tanıtımla beraber 5 farklı Nokia akıllı telefonunun duyurulması beklenmekte. İşte şimdi bu telefonların ne zaman tanıtılacağı hakkında bilgi paylaşımı yapıldı.

Nokia Telefonlar 22 Eylül Tarihinde Geliyor

Yapılan açıklamaya göre yeni seri akıllı telefonlar Eylül ayı bitmeden tanıtılacak. Telefonların tanıtım tarihi 22 Eylül olarak duyuruldu.

Özel bir etkinlik yapılacak ve etkinlik sırasında Nokia 7.3, Nokia 9.3, Nokia 6.3, Nokia 2.4 ve Nokia 3.4 modellerinin duyurusu gerçekleştirilecek.

Tüm bu telefonların yanından yeni etkinlikte aksesuar modellerinin de tanıtılması beklenmekte. Özellikle kablosuz kulaklık hamlesi yapılabilir deniyor. Fakat net bilgi ya da kulaklık hakkında tüyolar yok.

nokia.jpg

Türkiye saati ile 22 Eylül 19:00’da olacak tanıtım sonrasında bundan sonra gelecek olan amiral gemisi modeli Nokia 9.3 için yol haritasının da açıklanması beklenmekte. Diğer modeller tamam ama Nokia 9.3 akıllı telefonu, sadece ön gösterim gibi ortaya çıkabilir. Telefonun piyasaya çıkışı hemen gerçekleşmeyebilir.

Bu konuda Nokia yetkilileri tarafından açıklamaların gelmesini bekliyoruz. Zaten tanıtım sırasında yapılan duyuruları paylaşacağız.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu