Mobil
Trend

Vivo Y1s Duyuruldu – Özellikler Nasıl?

Fiyatı çok daha makul bulunacak bir telefon Vivo Y1s serisi tanıtıldı. Vivo Y1s özellikleri tam giriş seviyesi.

Uygun fiyatı olan akıllı telefonlar görmeye çok ihtiyacımız var. Sürekli pahalı, sürekli üst seviye telefonları görmekten sıkıldığımızı söylemek gerekiyor. Neyse ki uygun fiyatlı akıllı telefonlar için de alternatif modeller tanıtılmaya devam ediyor. Vivo Y1s son silahlardan biri.

Temel akıllı telefon özelliklerini, ucuz bir fiyata sunan Vivo Y1s birçok ülke de satışa çıkacak. Zaten çok sayıda ülke de satışa çıkması, telefonun duyurusunun ilgi çekmesini sağlayan ana nokta oldu. Fiyatı performans çizgisine göre belirleyen yeni akıllı telefon Vivo Y1s için özelliklere bakalım.

Vivo Y1s Fiyat ve Özellikler

6.22 inçlik ekranı olan akıllı telefon HD Plus çözünürlüğünde IPS LCD ekrana sahip. Damla çentik alanlı ekran çok temel özelliklere sahip. Bu temel özelliklerin etkisini işlemcide de RAM bellek miktarında da görebiliyoruz.

vivo-y1s-3.jpg

Helio P35 işlemci kullanılan akıllı telefon, beraberinde 2 GB RAM miktarına sahip. Bunlar çok temel özellikler. Öyle telefonun her oyunu açmasını sağlayacak bir özellik, bir sistem yok. Aynı şey uygulamalarda da geçerli olacaktır.

Derdi WhatsApp kullanmak, sosyal medyaya girmek ve telefon fonksiyonlarını yerine getirmek olan kullanıcılar için Vivo Y1s uygun bir telefon. Özelliklerin fiyatı düşük ama bunun sağladığı avantajı da söyleyelim. O da fiyat. Vivo Y1s fiyatı 109 dolar.

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu