Mobil

Vivo X50 Pro Plus için Özel Bir Tasarım Geliyor

Vivo X50 Pro Plus Alexander Wang özel tasarımı ortaya çıktı. Vivo X50 Pro Plus Alexander Wang özel modelinin farkları neler?

Sahip olduğu güç ve sahip olduğu hız sayesinde en güçlü Android akıllı telefonlar listesinde yer alan ve hatta birinci sırada yer almış bir model olan Vivo X50 Pro Plus, şu sıralar başka bir özellikle gündemde. Telefonların gündemde olmasını sağlayan özel bir tasarımla özel bir versiyonunun satışa çıkacak olması.

Vivo X50 Pro Plus Alexander Wang Özel Tasarım Modeli

Alexander Wang tarafından hazırlanan özel bir tasarımla beraber güncellenen ve yeni versiyonu yayınlanan Vivo X50 Pro Plus akıllı telefonlarının, tasarım açısından arka kısmında özel bir cam tasarım kullandığı görülmekte.

Telefonun arka kısmında geçişli renklerle oluşturulmuş wang yazısı bulunuyor. Ünlü modacının imzasını taşıyan modelin buna özel bir de tema ile geleceğini göreceğiz. Tasarım kısmında böyle bir oynama olacak olan akıllı telefonda, teknik özellikler kısmında da değişen hiçbir şey olmayacak. Teknik özellikler yine ana Vivo X50 Pro Plus modeliyle aynı olacak.

vivo-x50-pro-plus-alexander-wang.jpg

Hatırlayacak olursak, teknik özelliklerde Snapdragon 865 işlemcisini göreceğiz. Yine Snapdragon 865 ile gelecek özel versiyon 12 GB RAM bellek kullanacak. Ayrıca bu versiyonda 256 GB depolama alanı da olacak.

50 MP değerinde ana arka kamerası, 13 MP ikinci kamerası, 32 MP üçüncü kamerası ve 13 MP dördündü kamerası sabit tutulan özel versiyonun ön kamerası da yine 32 MP değerinde. Hızlı şarj desteğinin de aynen korunacağı akıllı telefonun fiyatı ise 877 dolar olacak. Vivo X50 Pro Plus Alexander Wang akıllı telefonlarının sınırlı bir sayıda satılacağını da hatırlatalım.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu