Samsung Galaxy Watch 3 için 360 Derece Görsel

Samsung Galaxy Watch 3 için 360 Derece Görsel

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saati için yeni bir tasarım çalışması ortaya çıktı. Yeni akıllı saat bizi neler getirecek?

Samsung akıllı saati için bir sır kaldı mı? Kaldığını düşünenler yanılıyor. Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saatlerinin, teknik donanım verilerinin yanında tanıtım sırasında kullanılacak görseller için de paylaşımlar yapıldı. Ardı ardına veriler gelince, yeni akıllı saat için tuğlalar üst üste dizildi.

Sonuçta saat hakkında ne var ne yok ortaya çıktı. Tanıtımda kullanılacak görsellerin paylaşılmasının üzerinden birkaç gün geçmişti ki bu sefer yeni akıllı saatler için 360 derece tasarım hazırlandı. Her açından saati gösteren bir çalışma, yeni bir sızıntı.

Samsung Galaxy Watch 3 Tasarımı Artık Kesin

360 derece hazırlanan yeni çalışma, saat kasasının daha kalın olacağını göstermiş. Arka kısımda kullanılan sensörler ve seramik yapı göz önüne serilmiş. Kayışlarla kasa arasında bağlantı kurulacak olan noktaların yeni tasarımı gösterilmiş.

galaxy-watch-3-titanium-band-45mm.gif

Metal kayışlı olarak geleceği vurgulanmış ve saatin fiziksel tuşlarında yapılan değişim öne çıkarılmış. Artık basık fiziksel tuşlar yok. Bildiğiniz buton tasarımı var. Buton sayısı ise değiştirilmemiş ve iki buton olarak kullanılmaya devam etmiş.

Her yönüyle güzel akıllı saatin gövde malzemesi kısmında çelik ve titanyum seçeneklerinin olacağı da vurgulanmış. Yani saat ortaya çıkmış demek yanlış değil. Samsung Galaxy Watch 3 için tanıtıma kadar daha fazla detay sızamaz diye düşünülüyor. Ancak bu özelliklerin doğrulanacağı tanıtım yapılabilir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.