Mobil

Samsung Galaxy Note 20 Mistik Kırmızı Rengi Satışa Çıktı

Galaxy Note 20 Mistik Kırmızı özel renk seçeneğiyle kendi ülkesinde satışa çıktı. Özel versiyonun renk farkı nasıl?

Samsung hazırlığını iyi yapmış. Marka Samsung Galaxy Note 20 tanıtımı yapar yapmaz satış stratejilerini harekete geçirdi. Yeni akıllı telefon hemen satışa çıktı. Satışa çıktığı gibi telefonlar için güncelleme yayınlandı. Güncellemenin ardından şimdi ise tanıtımda gözükmeyen yeni bir renk ortaya çıktı.

Galaxy Note 20 Mistik Kırmızı olarak duyurulan yeni renk seçeneği her bölge için gelen bir renk seçeneği olmayacak. Markanın kendi ülkesine özel olarak sunmuş olduğu bir ürün olacak. Belki ilerleyen zamanlarda farklı renklerin farklı pazarlarda satışa çıktığını görebiliriz ama şimdilik destek sınırlı.

Galaxy Note 20 Mistik Kırmızı Sadece Güney Kore’de

Güney Kore’de satışa çıkacak olan bu renk seçeneğinde telefonun tamamen kırmızı olduğunu göreceğiz. Telefon tamamen kırmızı olduğu gibi kalem de tamamen kırmızı olacak. Çok şık gözüken tüm gövde kırmızı rengin dışında bu modelin 5G destekli versiyon olacağı açıklandı.

galaxy-note-20-mistik-kirmizi-2.jpg

8 GB RAM kullanılan ve Exynos 990 işlemcisinin kullanıldığı Galaxy Note 20 Mistik Kırmızı özel versiyonunun depolama alanı seçimi de yine tek versiyon. 256 GB tek bir depolama alanı seçeneği olacak olan akıllı telefonun, 866 dolar satış fiyatı olacak.

Dediğimiz gibi bu özel versiyon sadece Güney Kore için geçerli ama dileriz ülkemizde de bu tip özel versiyonlar görebiliriz.

galaxy-note-20-mistik-kirmizi.jpg

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu