Mobil
Trend

Samsung Galaxy F41 İsimli Bir Telefon Üzerinde Çalışıyor

Samsung Galaxy F41 isimli farklı bir seriye ait olacak olan yeni bir akıllı telefon ortaya çıktı. Yeni telefonun özellikleri neler?

Samsung, belli başlı Galaxy serileri ile kendisini gösteriyor. Başta Galaxy S serisi, sonra gelen Samsung Galaxy Note serisi, hemen sonrasında gelen Galaxy A serisi gibi farklı seriler ve modeller var. Güney Koreli teknoloji devi bu serilerle sınırlı kalmayacak. Çünkü Samsung Galaxy F isimli yeni bir serinin geleceği ortaya çıktı. Hatta ilk model Samsung Galaxy F41 olacak.

Samsung Galaxy F41 Nasıl Bir Telefon Olacak?

SM-F41F/DS model numarasına sahip olacağı söylenen Samsung Galaxy F41 isimli yeni akıllı telefon, performans testlerinde bile kendisini göstermiş bir model oldu.

Hem Geekbench testleri sızan yeni modelin hem de belli başlı tasarım ve teknik özellikler ortaya çıktı. Bu özellikler üzerinde yapılan konuşmalara bakacak olursak, söz konusu akıllı telefon mevcut modellerde kullanılan tasarımdan farklı bir tasarım getirecek.

Telefonun ön kısmında çentikli yapıya yer verileceği, arka kısmında 3 arka kameranın kullanılacağı ve fiziksel parmak izinin geri döneceği konuşuluyor.

samsung-galaxy-f41-3.jpg

Genel olarak Samsung Galaxy F41 modelinin kamera odaklı bir akıllı telefon olacağı da söyleniyor. Ama buna rağmen ana kamerada 64 MP olacak deniyor. 108 MP değerinde kamera yerine 64 MP kamera tercisinde bulunacak olması, çentikli tasarıma geri dönüyor olması, alışkanlıklarımızın dışında bir akıllı telefonun çıkacağının işareti.

Yakın zamanda görsellerinin de gözükeceği düşünülen Samsung Galaxy F41 akıllı telefonunda fiyat için 200 ile 270 dolar arasında bir rakam konuşuluyor. Çok yüksek fiyatlı olmayacak yeni bir orta segment seriye hazır olmamız gerekiyor gibi gözüküyor. En azından ipuçları bu yönde.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu