Mobil
Trend

Oppo F17 Fiyatı Belli Oldu

Oppo F17 fiyatı duyuruldu. Oppo F17 temel modeli için ön siparişler de başladı. Telefonun fiyatı nasıl?

Oppo, geçen hafta başında yeni akıllı telefon modellerini tanıttı ama yeni akıllı telefon modelleriyle beraber yeni bir fiyat açıklaması gelmedi. Yani sizin anlayacağınız telefonların fiyatları duyurulmadı. Oppo F17 serisi olarak çıkan bu modellerin fiyatlarının birkaç gün içerisinde açıklanacağı söylenmişti.

Aradan geçen günler sonrasında, beklendiği gibi bir fiyat açıklaması, fiyat duyurusu yapıldı. Resmi Hindistan hesabının üzerinden yapılan fiyat açıklamasında bu modellerin ne denli bir satış rakamına ulaşacağı da garantilenmiş oldu.

Oppo F17 Fiyatı Nasıl?

Hindistan paylaşımında yeni modelin fiyatının 6 GB RAM’li olan versiyon için 17.999 rupi olarak belirlendiği görülüyor. Bu fiyat 244 dolara denk geliyor ve muhtemelen Avrupa’da telefonun satışı 244 dolar üzerinden olacak.

Diğer versiyonda ise 8 GB RAM var. 8 GB RAM olan akıllı telefonun fiyatı ise 19.990 rupi olarak gözüküyor ve bu da 272 dolar civarına geliyor. Fiyatlar Hindistan için rupi cinsinden açıklanmış olsa da telefonların Avrupa’da da satışa çıkması olası. Yani bu rakamları göreceğiz ve muhtemelen rakamlar çok değişmeyecek.

Oppo F17 ana modeli için paylaşılan bu fiyatların dışında Pro versiyonun fiyatı ise hala belirsiz. Pro modelinin fiyatını öğrenmek adına yeni bir paylaşım bekleyeceğiz. Her iki versiyonun da Hindistan pazarının dışına çıkacağı ve Avrupa’da da satılan modeller olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Oppo F17 temel modeli için Amazon üzerinden şimdiden ön siparişler başladı. Muhtemelen birkaç hafta içerisinde hem Avrupa satışları hem de Hindistan resmi satışları açıklanacak. Yani ön sipariş dönemi kısa sürecek.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu