Mobil

Motorola Moto G9 Plus FCC Onayını Aldı

Motorola Moto G9 Plus modeline ait olduğu söylene yeni bir FCC sertifikası yayınlandı. Motorola Moto G9 Plus özellikleri netleşti mi?

Orta seviye bir telefon olacağı ve diğer markaların telefonlarından fiyat açısından daha üstün bir model olacağı konuşulan Motorola Moto G9 Plus hakkında net bir bilgi elde edilememişti. Telefon özellikleri hakkında gelen iddialar ve paylaşılan bilgiler var olsa da resmi bir belge ya da bilgi yoktu. Şimdi FCC sertifikası ile aranan kan bulundu ve resmi belge de ortaya çıktı.

Motorola Moto G9 Plus Özellikleri Neler Olacak?

FCC sertifikası teknik açıdan önemli bir sertifika çünkü telefonun batarya ve donanım gibi özelliklerinin sertifikalandığını gösteriyor. Tabii bu belgeler bizi telefon hakkında aydınlatan belgeler değil. Şu işlemci olacak ve bu ekran boyutunda bu çözünürlük sunulacak gibi bir şey geçerli olmuyor.

motorola-moto-g9-plus-ozellikleri.jpg

Sertifikada yer alan bilgi telefonun sadece pilinin ortaya çıkmasını sağladı. Pil olarak 4700 mAh kapasiteli bir pile ev sahipliği yapılacağını ve 30W hızlı şarj olacağını anlamaktayız.

MG50 numaraları bataryanın dışında FM rayo desteğinin olacağı da kesinleşen kısımda. Ama Motorola Moto G9 Plus olduğu düşünülen akıllı telefonun diğer özellikleri hala ortaya çıkmış değil. Sızıntıları engellemekte mümkün değil. Elinde sonunda bu telefon için de daha fazla özellik, daha fazla tahmin ortaya çıkacaktır.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu