Hayat Kurtaran Mükemmel Ücretsiz Telefon Uygulamaları!

Dijital dünya ve doğalında da telefonlar artık yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldiler. Bununla birlikte ise her işimizi telefonlardan halletmeye çalışsak da genellikle paralı uygulamalar veya siteler ile karşı karşıya gelmekteyiz.

Dijital dünya ve doğalında da telefonlar artık yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldiler. Bununla birlikte ise her işimizi telefonlardan halletmeye çalışsak da genellikle paralı uygulamalar veya siteler ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu sorunsaldan kurtulmak adına bugün sizler için ücretsiz 4 hayat kurtaran uygulamayı bir araya getirdik. Fotoğraf, video, müzik ve dil öğrenme uygulamalarına eğildiğimiz bu içerikteki uygulamaların Premium özelliklerini kullanmanıza gerek kalmadan harika işler ortaya çıkarmanız çok kolay. İşte o uygulamalar…

Picsart

picsart1-e1597792480360.jpeg

Fotoğraf düzenleyici uygulaması olan picsart mükemmel fotoğraflar yaratmanızda size öncülük edecek bir uygulama. Hazır efektler ile birlikte kendiniz için eşsiz sonuçlar ortaya koyabilir veya manuel ayarlarla istediğiniz tonlarda fotoğraf dönüştürmeleri yapabilirsiniz. Premium üyeliği bulunan bu uygulamanın en büyük avantajlarından bir tanesi ücretsiz seçeneklerini bol olması.

YouCut

unnamed.png

Video kesme, slayt yapma, video tasarlama gibi işlerinizde harika işlere imza atmanızı sağlayacak olan YouCut uygulamasıyla eşsiz videolar yaratabilirsiniz. Sanatsal bir çalışmadan reklam videosuna kadar birçok video işinizi buradan halletmeniz mümkün olacaktır.

Bandlab

unnamed-1.png

Amatör veya profesyonel müzisyenler için müthiş bir stüdyo uygulaması olan Bandlab’ta albüm yapanlar var desek inanır mısınız? İnanmıyorsanız uygulamayı denemenizi tavsiye ederiz. Öte yandan uygulamayı sadece bir müzik dinleyen dinleyici olarak da kullanabilirsiniz. Kendi müziğinizi yaratmanız oldukça kolay.

Duolingo

duolingo-incelemesi.jpg

Dil öğrenmede devrim gibi bir uygulama olan Duolingo; yazma, okuma, dinleme, konuşma gibi tüm becerileri dikkate alırken sayısız dil seçeneği ile büyük bir repertuar sunmakta. Duolingo’nun Premium üyeliği yerine ücretsiz olanı dilinizi daha çok geliştirecektir; zira bazen biten canları doldurmak adına geçmiş konulara göz gezdirmeniz istenebiliyor.