Mobil
Trend

Google Pixel 5 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Google Pixel 5 tanıtım tarihi için resmi bilgiye en yakın bilgi geldi. Bu sefer telefon Vodafone Avrupa sayfasında ortaya çıktı.

Google’ın yeni amiral gemisi akıllı telefonu olacağı bilinen ve merak edilen Google Pixel 5 akıllı telefonunun ne zaman çıkacağına ilişkin çok fazla bilgi var. Bazı sızıntılar ise telefonun çıkış tarihi hakkında iyi haber vermek yerine kötü haberler veriyor. Çünkü bu haberlere göre yeni telefon gecikecek. Bu yıl çıkış yapılmayacak diyen bile oldu.

En iyi ihtimalle akıllı telefonun Ekim ayında tanıtılacağını söyleyen kullanıcılar bile oldu. Sürekli olarak gecikeceği iddia edilen akıllı telefon için bu kez iyi bir haber geldi. Telefonun ne zaman tanıtılacağına ilişkin çok önemli ipucu veren yeni bir gelişme yaşandı. Üstelik bu sefer asılsız iddialarla sınırlı kalınmadı.

Google Pixel 5 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Yeni akıllı telefonun çıkış tarihini sızdıran bu kez resmi bir adres oldu. Vodafone Almanya listesinde yer aldığı söylenen yeni akıllı telefon, listede yer alan diğer akıllı telefonlarla beraber gözüküyor.

Bu telefonun Avrupa’ya da geldiğini gösteriyor. Hem Avrupa’da satılacak olarak gözüken akıllı telefon hem de çıkış tarihi ile boy gösteriyor. Listelere göre yeni akıllı telefon 25 Eylül 2020 tarihinde tanıtılacak olarak yer alıyor.

google-pixel-5.jpg

Şimdi bu liste resmi bir liste ise yani sızıntı doğru ve liste gerçekten Vodafone aitse o zaman yeni telefon çoktan hazır demek. Sadece telefonun çıkışı için hazırlanıldığı bilgisi elde edilmiş oldu. Telefon 25 Eylül tarihinde tanıtılacak ama hemen tanıtıldığı gibi satılmayacak. Satış 8 Ekim tarihinde başlayacak.

8 Ekim satış tarihi çok geç değil ve tanıtımın hemen arkasından özel bir duyuru daha olacağı söyleniyor. Belki de özel bir versiyon daha gelecek ya da 5G desteği için önemli değişiklik olacak.

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu