Mobil

Galaxy Watch 3 için İlk Güncelleme

Galaxy Watch 3 güncelleme aldı. İlk saat güncellemesinin getirdiği yeni özellikler neler? Hangi özellikler aktif edildi?

Samsung, yeni akıllı saatini tanıtılalı sadece 2 gün oldu. Dün bir bugün iki ama saat çıktığı gibi güncelleme aldı. Bundan birkaç saat kadar önce Galaxy Note 20 akıllı telefonu için güncelleme yayınlanmıştı. 500 MB boyutundaki bu güncelleme de yine ilk sistem güncellemesi olmuştu. Şimdi Galaxy Watch 3 için ilk sistem güncellemesi geldi.

Güncelleme ile saatin bazı özellikleri de aktif edildi. Zaten kullanılacak ve saatin tanıtımında vurgulanan özellikler tamamen aktif olmuş oldu.

Galaxy Watch 3 Güncellemesi ile Açılan Özellikler

80 MB değerindeki güncelleme kandaki oksijen ölçülmesini sağlayacak olan özelliği kullanılabilir hale getirdi. Özellik aktif edildi.

Zaten tanıtımda da bu özelliğin duyurulduğunu düşünecek olursak öyle çok şaşıracağımız bir yenilik olmadı. Diğer düzenleme saat arayüzüne gelen düzenleme oldu. Artık koşu analizleri ile ilgili verilerin saat arayüzünde gösterilmesi detaylandırılacak. Saat arayüzündeki gösterim biraz daha iyi olacak. Daha saat yeni çıktı ne iyileştirmesi diyebilirsiniz ama öyle.

galaxy-watch-3-guncelleme.jpg

Bir başka düzenleme ise VO2max özelliği oldu. Bu özellik de yeni aktif edilen özellikler arasında geliyor. Yaptığınız egzersizler vücudunuzda ne kadar oksijeni tüketti artık bunu görebileceksiniz.

80 MB güncelleme sadece bu özellikleri aktif eden ya da daha iyi çalışmasını sağlayan bir ilk güncelleme oldu. Arkada bir yenilik beklememek lazım. İşletim sistemi bir yana saat yeni zaten.

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu