Mobil
Trend

Galaxy S20 İçin Çok Önemli Güncelleme Yolda

Galaxy S20 One UI 2.5 güncellemesini yakın zamanda alabilir. Bunun için tanıtımın beklenmesi gerektiği söyleniyor.

Amiral gemisi bir Android akıllı telefon arıyorsanız, ilk sayacağınız seri Galaxy S20 serisi olacaktır. 3 telefondan oluşan seri, Samsung’un şu ana kadar olan son bombası. Kameralar başarılı, teknik özellikler başarılı ve ekranlar başarılı. Ama ne kadar iyi bir telefon da olsa yakın zamanda unvan elden gidecek çünkü Galaxy Note serisinin yeni üyesi tanıtılacak.

Samsung yeni üyesini tanıtacak olsa da eski amiral gemisi akıllı telefon modelleri de unutulmayacak. Galaxy S20 sahipleri için güzel bir hazırlık yapıldı. Buna göre mevcut amiral gemisi akıllı telefon modelini kullananlar için yeni bir güncelleme yayınlanacak.

Galaxy S20 Güncelleme Alacak

Yeni akıllı telefon tanıtılmasıyla beraber Galaxy S20 modeli için de arayüz güncellemesi yayınlanacak. Mevcut olarak akıllı telefonların kutudan One UI 2.1 arayüzünü kullanarak çıktığını biliyoruz.

galaxy-s20.jpg

Bunun üzerinde gelecek güncelleme ise One UI 2.5 arayüz güncellemesi olacak. Note 20 akıllı telefon modelleri kutudan çıkışı yeni arayüz ile beraber yapacak. Hemen ardından güncelleme S20 modellerine de ulaşacak.

Daha eski akıllı telefonlar içerisinden güncellemeyi alacak olan başka bir modelin olup olmayacağı kesin değil. Bunun için de yine tanıtım sırasında açıklama yapılacaktır.

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu