Mobil

Galaxy Note 20 Kutudan Güncelleme ile Çıkacak

Galaxy Note 20 ilk sistem güncellemesini aldı. Kutuyu açtığınız gibi telefona güncelleme yüklemeniz gerekecek.

Çok sevilecek özelliklere sahip olan Galaxy Note 20 tanıtıldı ve yeni telefonu dünya gözüyle görme fırsatı bulduk. 🙂 Fiyatı da piyasaya göre çok yüksek tutulmayan akıllı telefon, ultra modeliyle zaten amiral gemisi sıralamasını değiştirmiş durumda.

Telefon başarılı ve tasarım güzel ve en büyük artısı diğer markalar gibi bekletmedi. Tanıtım yapıldı ve tanıtımın hemen arkasında telefonu satışlarda gördük. Bu güzel bir artı. Aylarca beklemeye gerek yok. Telefon satışa çıktı ve bu çok hızlı oldu ama Samsung hiç hız kesmeden güncellemeler de vermeye başladı.

Galaxy Note 20 Kutudan Çıktığı Gibi Güncelleme Alacak

Telefonu satın alan kullanıcılar kurulumu yaptıkları gibi yeni bir güncelleme bildirimi alacaklar. Tüm Note 20 modellerine verilen ilk güncelleme ile son güvenlik yamaları telefona eklendi. Güvenlik yamalarının telefona eklenmesi tek artı değil.

Bu ilk güncelleme olduğu için detayların paylaşıldığı o uzun sürüm notlarını almak mümkün olmadı. Her ne kadar sürüm notlarını almak mümkün olmasa da tespit edilen ilk hataların ve performans düzenlemelerinin de bu güncelleme ile geldiğini anlıyoruz. Çünkü güncellemenin boyutu 500 MB. Sadece güvenlik yamaları için yüksek bir boyut.

Güncellemelerde hızlı davranılması önemli. İlk güncellemenin bu kadar hızlı olması ise Samsung’un bundan sonra güncellemelerde göstereceği performans için güzel bir fragman oldu. Dileriz eski modeller için de aynı durum geçerli olacak.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu