Mobil
Trend

EMUI 11 Çıkış Tarihi Açıklandı

EMUI 11 arayüzünün ne zaman çıkış yapacağı belli oldu. EMUI 11 çıkış tarihi ne zaman? Yeni sürüm yanında neleri getirecek?

Akıllı telefon üretimi konusunda zor günler geçirdiği söylenen Huawei için ortaya atılan bilgiler sıkıntılı dönemlerin başlayacağını gösteriyor. Buna rağmen marka bir yandan yazılım güncellemelerine de devam ediyor. Son olarak EMUI 11 güncellemesinin ne zaman geleceği konusunda bilgiler paylaşıldı.

EMUI 11 güncellemesi önemli çünkü güncel olan amiral gemisi akıllı telefon modellerinde ve birçok orta segment akıllı telefon modelinde kullanılacak olan yeni arayüz olacak. Ne zaman çıkış yapacağı merak edilen bu arayüz için tarih beklentileri de son buldu çünkü artık durum netleşti.

EMUI 11 Ne Zaman Geliyor?

Yeni arayüz, Huawei Geliştirici Konferansı kapsamında sunulacak. Etkinliğin ilk gününde sunulacak arayüz böylece 10 Eylül’de gelmiş olacak. Tüm sırlarını ve artılarını öğreneceğimiz arayüzün tam olarak hangi akıllı telefon modellerinde de yer alacağını görmüş olacak.

Yeni arayüz yazılımına eşlik eden ikinci bir yazılım ise Harmony OS 2 olacak. Aynı gün yani 10 Eylül tarihinde yeni işletim sistemi sürümü hakkında da bilgiler verilecek. Güncelleme dağıtımları konusunda da bilgilerin verilmesini bekliyoruz.

emui-11.jpg

Ayrıca farklı sürprizler de olacak gibi duruyor. Huawei tarafından paylaşılan afişlerde yeni akıllı ev araçlarının olduğu görülüyor. Mesela bir akıllı televizyon, bir klima ve akıllı bir buzdolabının geldiğini de görebiliriz. Bunların HarmonyOS 2 işletim sistemi ile çalışan cihazlar olduğunu da görmek mümkün olabilir. Tamamı için Huawei’nin yapacağı tanıtımı izleyeceğiz.

Sürpriz akıllı telefon açıklamaları ya da EMUI 11 için farklı sürprizlerin yapılıp yapılmayacağı da merak konusu. Belki eski birkaç model için de aynı şekilde güncelleme gelebilir ve sürpriz yapılabilir.

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu