Oyun

Microsoft Oyunculara Özel Bakım Setini Duyurdu

Xbox Lynx oyuncu ürünleri ortaya çıktı. Özel seri kişisel bakım ürünü olan Xbox Lynx neler sunuyor?

Oyun ve oyuncu dünyası farklı bir açıdan ele alınmaya başlandı. İlk etapta bu sektör bir eğlence sektörü olarak değerlendirilirken şu sıralar meslek olarak değerlendirilmeye başlandı. Dünyaca ünlü oyuncular karşımıza çıkmaya başladı. E-spor serileri ve turnuvalardan söz etmeye bile gerek yok. Bu durumun farkında olan Microsoft, oyuncuların dünyasına farklı bir şekilde yaklaşmaya hazırlanıyor.

Öyle ki bu kez Microsoft tarafından oyunculara özel olarak hazırlanmış olan kişisel bakım ürünlerini göreceğiz. Kişisel bakım ürünlerini oyunculara özel bir seri olarak sunacak olan marka, bunun için ilk görselleri ve detayları da açıkladı.

Microsoft Oyunculara Özel Bakım Seti

Xbox serisi için hazırlandığı açıklanan kişisel bakım setinin Xbox Lynx serisi olarak duyurulduğunu da ekleyelim. Set doğrudan kişisel bakım ürünlerinin yer aldığı özel bir set olarak karşımıza çıkıyor. Tabii ki bunu doğrudan Microsoft kendi bünyesine üretemeyeceği için bir ortaklık anlaşması da açıklandı.

Firma tarafından yapılan açıklamada Axe ile ortaklık yapıldığı ortaya çıktı. Daha çok deodorant serileriyle ünlenen ancak duş jelleri de sıkça satılan Axe markasıyla anlaşan yazılım devi, Xbox severler için özel serisi açıklamış oldu.

Xbox Lynx

Ürünlerin teknik özellikleri konusunda da bazı bilgiler açıklandı. Yeşil tonlarının öne çıktığı kutularla gelecek olan sette yer alan ürünler, çeşitli meyveler ve ağaç türlerinin birleşimi sonucunda oluşturulmuş kokular ve duş jelleri olarak duyurulmuş durumda.

Özel üretim bir seri olması nedeniyle sınırlı satışının yapıldığını göreceğimiz ürünlerin Temmuz ayı içerisinde satışa çıktığını görmek mümkün olacak. Şu an için sadece Avustralya bölgesinde satışların yapılacağı bilgisi de verilmiş durumda. Bunun dışında diğer bölgeler için özel setin satışının yapılıp yapılmayacağı konusunda bir detay verilmedi.  

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı