Mobil

Merakla Beklenen Vivo X30 Modelinin Resimleri Sızdırıldı

Telefon pazarında kendine yer bulmaya çalışan Vivo X30’un resimleri henüz bilinmeyen bir sebeple sızdırıldı. Bu durum, kullanıcıları daha da heyecanlandırdı.

Akıllı telefon üreticilerinden biri olan Vivo, X30 için artık son hazırlıklarını yapıyor. Şirketin piyasaya sunacağı telefonda ufak problemleri giderdiği belirtilirken X30’un resimleri internette yayılmaya başladı. 64 megapiksellik kamerası ile sektörde adından söz ettirecek olan X30, tasarımıyla da beğeni toplamış durumda. 

16 Aralık’ta tanıtılacağı açıklanan ve henüz çalışmaların devam ettiği Vivo X30’un resimleri internete sızdı. Henüz kim tarafından sızdırıldığı bilinmese de konuya ilişkin şirketten net bir açıklama gelmedi. Huawei P30’u andıran görüntüsü ile şimdiden konuşulmaya başlayan telefonun dörtlü kamera kullanacağı sızan görsellerle kesinleşti. Ayrıca X30’un resimleri de ekranda parmak izi sensörünün bulunacağını gösteriyor. 

Donanımı İle Beklentileri Karşılıyor

Fiyat performans konusunda beklentileri karşılaması öngörülen Vivo X30’un Exynos 980 işlemcisi ile geleceği neredeyse kesinleşti. Bunun yanı sıra telefonda 5G teknolojisi de bulunacak. Böylelikle veri iletiminin normal 4G’ye göre 10 kat daha hızlı olacağı ifade ediliyor. 64 megapiksel büyüklüğündeki kamerası ile daha iyi bir görüntü deneyimi sunmayı hedefleyen Vivo’nun 60x zoom teknolojisiyle piyasadaki yerini almasına kesin gözle bakılmakta. Henüz fiyatı açıklanmasa da 16 Aralık’ta yapılacak lansmanın ardından cihaza dair tüm detayların kesin şekilde öğrenileceği belirtilmekte.

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı