Haberler

Mekanın Sahibi YouTube’da Neden Yok?

Mekanın Sahibi şarkısı YouTube üzerinden kaldırıldı.

Bu seneye damga vuran rap şarkılarından biri olan Mekanın Sahibi, uzun süredir tartışmaların odağında olan yapımlardan bir tanesi. Ünlü şarkıcının uzun bir aradan sonra YouTube platformu üzerinden paylaştığı yeni şarkısının tartışılmasının nedeni ise, şarkının çalıntı olduğu iddiası olmuştu. Şarkının sözleri değil ama alt yapıda kullanılan müziğin başka bir şarkıdan esinlenildiği iddia edilmişti.

Norm Ender tarafından bu iddialar için yapılan açıklama sonrasında ise iddialar kesin bir dille yalanlanmıştı. Şarkıda kullanılan alt yapının çalıntı olmadığı belirtilmiş ve bu yönde bilgiler paylaşılmıştı.

Mekanın Sahibi YouTube’dan Kaldırıldı

Bu açıklamaların sonrasında ise sürpriz bir adım gelmiş ve şarkı Spotify üzerinden kaldırılmıştı. Çok kısa bir süre sonra geri dönen ve platformdaki yerini alan yapım, şimdi ise beklenmedik bir haberler gündemde. Bu kez ise yapımın YouTube üzerinden kaldırıldığı ortaya çıktı.

Mekanın Sahibi

Yine beklenmedik bir şekilde YouTube platformu üzerinden kaldırılan şarkının neden kaldırıldığı konusunda bir açıklama yok. Doğrudan bir teliften dolayı mı yoksa bilinçli olarak mı kaldırıldığı konusunda bir bilgi yok.

Aradan geçen aylara rağmen hale tartışmaları devam eden Mekanın Sahibi şarkısı için yeni bir açıklama gelecek mi merak konusu. Şimdilik bir açıklama yapılması ve neden konusunda bir bilgi paylaşılmadı.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı