Mobil

Meizu 17 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Meizu 17 tanıtım tarihi ortaya çıktı. İşte Meizu 17 modeli için son bilgiler.

İddialı akıllı telefon modelleri ile kendini gösteren ancak bir süredir sessizliğe bürünen Meizu, kısa süre önce yeni akıllı telefon modelleri için beklenen açıklamayı yaptı. Marka tarafından yapılan açıklama sonrasında Meizu 17 akıllı telefonları için detaylar paylaşıldı. İddialı akıllı telefon modelinin nasıl özellikleri olacağı konusunda detaylarla beraber bu modelin ne zaman satışa çıkacağı konusunda da bilgiler paylaşılmış durumda.

Meizu 17 Ne Zaman Geliyor?

Yeni akıllı telefon modelleri için paylaşılan son afiş görselleri telefonların ne zaman tanıtılacağını da ortaya koymuş oldu. Paylaşılan afiş görselleriyle beraber bu modelin tanıtım tarihinin 13 Aralık’ta yani bugün tanıtılacağı görülüyor.

Meizu 17

Bunun dışında telefonların işlemcisi kısmında ise amiral gemisi serisi olacağı da öğrenildi. Bugün tanıtılacak olan akıllı telefonların Snapdragon 865 serisi yeni işlemcilere sahip olması bekleniyor. Bu da yeni akıllı telefonların Snapdragon 865 serisi işlemcileri kullanan ilk modellerden biri olacağını göstermekte.

Hem 5G destekli hem de standart model olarak sunulacağı da iddia edilen serinin fiyatı konusunda şimdilik herhangi bir paylaşım yapılmadığını da eklemek gerekiyor. 64 MP gibi iddialı bir arka kamerasıyla beraber yeni amiral gemisi serisi işlemcilerini kullanacağı söylenen akıllı telefonlar için detaylar açıklandığı zaman, bilgileri paylaşacağız. Meizu 17 modelini merakla bekliyoruz.   

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir Yorum

  1. “Meizu 16s” – “Meizu 16s pro” – “Meizu 16t” gelecek dendi. 2020 Ocak dendi.
    Gelecekte bir gün gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı