Mobil

Meizu 17 Ekran Detayları Belli Oldu

Meizu 17 ekran özellikleri için bilgiler ortaya çıkmaya başladı.

Aralık ayında tanıtılması beklenirken ertelenen akıllı telefonlardan biri olan Meizu 17, şu sıralar tekrar gündeme gelmiş durumda. Kısa süre önce yeni telefonların Weibo üzerinden bazı bilgileri ortay çıkmıştı. Paylaşılan bilgilerde bu seri için Nisan ayı hedef gösterilmişti.

Nisan ayında gelmesi beklenen yeni akıllı telefonların şimdi ise ekran detayları konusunda yeni bilgiler ortaya çıktı. Bu kez telefonlarda kullanılacak olan ekranın niteliği konusunda yeni bilgiler var.

Meizu 17 Ekranı ile Modaya Uyacak

Yeni akıllı telefonlarda kullanılacak olan ekranın yenileme hızının fark yaratması bekleniyor. Telefonlarda kullanılacak olan ekranda 90 Hz yenileme hızına yer verilecek. Son amiral gemisi akıllı telefon modellerinde 120 Hz yenileme hızını görmeye başladık.

Meizu 17 bu noktada geri planda kalmayan bir model olacak ve 90 Hz yenileme hızına yer verilecek. Bunun dışında ekran tasarımı kısmında nasıl bir seri sunulacağını da biliyoruz. Ekran tasarımı kısmında kavisli bir ekran karşımıza çıkacak.

Meizu 17

Her iki taraftan da kavisli olarak gelecek olan ekranların üst kısımda kameranın bulunduğunu göreceğiz. Ekrana gömülü bir kameranın geleceği akıllı telefonun işlemci kısmında da Snapdragon 865 serisi amiral gemisi işlemcilerini kullandığını göreceğiz.

Yeni modelin tüm bu özelliklerle beraber Nisan ayında tanıtılması bekleniyor. Amiral gemisi serileri içerisinde yer alacak olan bu modelin detaylarını da Nisan ayında alacağız.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı