Mobil

Meizu 16s Bir Kez Daha Onaylandı

Meizu 16s TENAA üzerinde ortaya çıktı. Meizu 16s performans sonuçlarında dikkat çeken tüm değerler.

Amiral gemisi akıllı telefonlarına dahil olacağı AnTuTu sonuçlarında ortaya çıkan Meizu 16s akıllı telefonlarının detayları gelmeye devam ediyor. Son olarak telefonların tasarım detaylarını ortaya çıkaran görseller yayınlanmıştı.

Tasarım görsellerinin ortaya çıkmasının hemen ardından bu kez yeni akıllı telefonların performans testleri ortaya çıktı. Böylelikle telefonların özelliklerinin neler olacağını da görmüş olduk. Hemen teknik özellikler kısmında beklentilere geçelim. Bakalım bu seriyle beraber nasıl bir akıllı telefon göreceğiz?

Meizu 16s Teknik Özellikleri Nasıl Olacak?

Meizu 16s akıllı telefonlarının amiral gemisi serilerine dahil olacağı biliniyor. Paylaşılan teknik özellik detayları da yeni akıllı telefonların ne kadar iddialı olduğunu net bir şekilde ortaya koyuyor. Telefonun içerisinde Snapdragon 855 işlemcileri yer alıyor. Yeni amiral gemisi işlemcilerin genel olarak oldukça yüksek bir performans değerine sahip olduğunu biliyoruz.

Yine bu modelde de RAM bellek kısmında farklı alternatifler sunulacak. 6 GB RAM bellek kullanan birinci modelin dışında biraz daha üst segment modelle beraber gelecek olan akıllı telefonun ise 8 GB RAM bellek kullanıldığını görmek mümkün olacak. Hem 6 GB RAM bellek hem de 8 GB RAM bellek miktarının bir arada kullanılması, yeni modelin alternatiflerinin geleceğini gösteriyor.

Meizu 16s

Tüm bunların dışında yeni akıllı telefonların depolama alanı kısmında ise 128 GB seçeneğinin sunulduğunu görmek mümkün olacak. TENAA üzerinde görüntülenen depolama biriminin ne kadar başarılı bir akıllı telefonu işaret ettiği de tartışılmaz.

Tüm bu detaylarla beraber Meizu 16s akıllı telefonlarının AnTuTu üzerinde aldığı puanın da 357 bin olduğunu ekleyelim. Sadece elde edilen bu puan değeri bile ne derece güçlü bir akıllı telefon sunulacağının kanıtı.

Amiral gemisi akıllı telefonlarda yer alan sistem özelliklerinin yer alacağı akıllı telefonun fiyatının ne kadar olacağı konusunda ise bir bilgi paylaşımı yapılmadı. Fiyatlar kısmında diğer serilere göre daha uygun bir aralık sunulacağı beklentisi var. Yeni modelin tanıtımından sonra bu konuda da tüm detaylar ortaya çıkmış olacak.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı