Haberler

Meizu 16s Beklenenden Fazla Satış Elde Etti

Meizu 16s stokları tükendi. Meizu 16s satışları ne zaman yeniden başlayacak?

Kısa süre önce tanıtımı yapılan yeni amiral gemisi akıllı telefonları Meizu 16s modelleri için detaylı bilgiler paylaşmıştık. Telefonun tasarımı ve özellikleriyle ilgili olarak yaptığımız paylaşımlarda, fiyatlar ve çıkış tarihi konusunda da bilgiler vermiştik. Merakla ön siparişleri beklenen yeni akıllı telefonlar için beklenen gün ise geldi. Telefonların ön siparişleri açıldı ve beklenenden çok daha fazla ilgi gösterildi.

Meizu 16s Stokları Tükendi

Yeni akıllı telefonların ön siparişlerinin kısa süre önce açıldığını belirtmiştik. Yeni akıllı telefonların ön siparişlerinin açılmasının hemen ardından ise stokların tükendiğinin bilgisi de paylaşıldı. Yeni akıllı telefonların saatler içerisinde stoklarının tükenmiş olması, Meizu 16s modelinin ne derece başarılı bir telefon olarak değerlendirildiğini de ortaya çıkarmış oldu.

Yeni akıllı telefonların fiyatlarının da bu konuda etkisi oldukça fazla. Telefonların fiyatının rakiplerine göre biraz daha aşağı bir seviyede olması, bu modelin satış rakamlarını daha da arttıracak gibi duruyor. Stokların aynı gün içerisinde tükenmesinin ardından Meizu 16s modelinin tekrar ön siparişe açılacağı tarih için de bilgi verildi.

Meizu 16s

Kısa süre içerisinde Meizu 16s satışlarının yeniden açılması bekleniyor. Hatta markanın bunun için yarın özel olarak stokları açacağı konusunda bilgilerde verildi. Söz konusu akıllı telefonların ülkemizde de kısa süre içerisinde satışa çıkması bekleniyor.

Yarın stoklarının yenilenmesi beklenen akıllı telefonların özelliklerini de hatırlamak gerekiyor. Meizu 16s, 6,2 inç AMOLED ekrana sahip. 6.2 inç ekranla beraber işlemci kısmında ise Snapdragon 855 işlemcilerine yer verilecek. Amiral gemisi akıllı telefonlarında yer alan işlemcilerin dışında 6 GB ve 8 GB olmak üzere iki farklı RAM bellek miktarına yer verildiğini de ekleyelim.

İki farklı RAM bellek miktarına sahip olan akıllı telefonların kamera kısmında ise 48 MP + 20 MP çift arka kamera karşımıza çıkıyor. Yeni akıllı telefonlar için daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, tanıtım sonrasında özellikler, paylaştığımız bu yazımıza bakabilirsiniz.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı