İnternet

Marvel Filmleri Netflix Üzerinden Yayına Başladı

Marvel ile Netflix ortaklığı genişledi. Artık Marvel filmlerine Netflix üzerinden erişmek mümkün olacak. İşte konuya ilişkin tüm detaylar ve eklenen ilk filmler.

Avengers serisinin son filmiyle gişe rekorları kıran Marvel, şu sıralar bambaşka bir anlaşma ile gündemde. Bu kez dev şirketin gündeme gelmesinin nedeni, Netflix ile yapılan ortaklık.

Yapılan yeni anlaşmayla beraber Marvel filmlerini doğrudan Netflix üzerinden izlemek mümkün hale geldi. 1 Haziran yani bugün itibariyle kullanıma giren yeni sistemin detaylarından da söz edelim. Bakalım Marvel yapımlarını izlemek için ne yapmak gerekiyor.

Marvel Yapımları Artık Netflix Üzerinden Yayınlanacak

Konuya ilişkin yapılan açıklama sonrasında belli başlı Marvel yapımlarının çoktan yayınlandığını belirtelim. Bugün itibariyle Netflix üzerinden yapımlara ulaşmak mümkün oldu. Fakat burada bir bilgilendirme yapmak gerekiyor. Sunulan yapımlar çok yeni yapımlar değil.

Bunun yerine güncelliğini biraz yitirmiş olan filmler için yayın yapıldı. Fakat kısa süre içerisinde yeni yapımların da listelere eklendiğini görmek mümkün olabilir.

Filmler için açıklanan liste ise şöyle;

Iron Man, Iron Man 2, Iron Man 3, Ant-Man, Avengers, Avengers : Age Of Ultron, Captain America : The Winter Soilder, Captain America : Civil War, Guardians of Galaxy, Thor, Thor : The Dark World gibi Marvel

Şimdilik sadece bu yapımlara ulaşmak mümkün. Dediğimiz gibi daha yeni yapımların eklenmesi için bir süre daha beklemek gerekecek.

Marvel Netflix

Yeni yapımlar geldiği zaman listelerde güncellenecektir. Kullanıcıların bu yapımları izlemesi için ise herhangi bir ek ücret ödemesi yapmalarına gerek olmadığını da belirtelim.

Mevcut abonelik ücretiyle beraber alınan aboneliklerle beraber yeni filmleri izlemek mümkün. Bunun için ekstra bir ücret istenmeyeceği açıklandı. Sadece mevcut yapımın değil, bunun dışında yeni yapımların da ücretlerinde herhangi bir değişiklik olmayacak. Yani yeni filmler için de ücret ödemek gerekmeyecek.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı