in

Martı’dan yüzde 50 indirim! Nasıl kullanılır?

Bugün New York Borsası’nda işlem görmeye başlayan Martı uygulaması, kullanıcılarına tüm sürüşlerde yüzde 50 indirim sunmaya başladı! İşte detaylar…

Martı uygulaması

2019 yılında Oğuz Alper Öktem ve Sena Öktem tarafından kurulan Martı uygulaması ilk etapta yalnızca İstanbul ve Ankara’da hizmet vermeye başladı. Kısa süre içerisinde neredeyse tüm Türkiye’ye yayılmayı başaran scooter paylaşım sistemi, kullanıcılar tarafından büyük bir popülarite kazandı. Hızlı bir şekilde çok sayıda benzeri piyasaya sürülen hizmet, günümüzde kendi alanının lideri haline geldi ve dünyanın en büyük borsalarından bir tanesi olan New York Borsası’nda (NYSE) işlem görmeye başladı.

Coca Cola, Mastercard, Ferrari ve Twitter gibi büyük şirketlerin işlem gördüğü borsaya açılma imkanı bulan Martı uygulaması, şu anda Türkiye genelinde 20 şehirde aktif olarak kullanılırken, aynı zamanda 7 milyonun üzerindeki kullanıcı sayısıyla da dikkat topluyor. Şirketin 46 bin araçlık filosu, yalnızca e-scooter için değil, aynı zamanda elektrikli motorlar ile de toplu taşımanın yükünü hafifletmeye çalışıyor.

Martı uygulaması bugün yarı fiyatına kullanılabiliyor!

Bugün New York Borsası’na açılan Martı şirketi bu sevindiren gelişmeyi kutlamak adına kullanıcılarına yüzde 50 uygulamaya başladı. Uygulamanın açılış ekranında şu mesaj kullanıcıların karşısına çıktı: “Bugün tüm sürüşler yüzde 50 indirimli! Bu yolculukta bize eşlik ettiğin için teşekkürler!

Martı uygulaması

Yüzde 50 indirimli Martı fırsatından faydalanmak için ise yapmanız gereken herhangi bir ekstra işlem bulunmuyor! Gün içerisinde yapacağınız tüm sürüşlerde, otomatik olarak hesabınıza yarı fiyatına indirim sağlanıyor. Sizler de bu avantajdan yararlanmak istiyorsanız, hemen uygulamayı Android ya da iOS işletim sistemli akıllı telefonunuza indirip, eğlenceli bir sürüş deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings