Yakışıklı oyuncu Engin Akyürek ve Pınar Deniz birlikteler mi?

Başarılı oyuncu Engin Akyürek ‘in aşk hayatı ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. Engin Akyürek’in kendisi gibi oyuncu olan Pınar Deniz ile birlikte olup olmadığı konuşuluyor. Gündemde bomba etkisi yaratan iddia ile alakalı çiftten hâlâ bir açıklama

Başarılı oyuncu Engin Akyürek ‘in aşk hayatı ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. Engin Akyürek’in kendisi gibi oyuncu olan Pınar Deniz ile birlikte olup olmadığı konuşuluyor. Gündemde bomba etkisi yaratan iddia ile alakalı çiftten hâlâ bir açıklama gelmedi.

Bir kaç senedir beğenilen dizi ‘Sefirin Kızı’ nda ‘Sancar Efe’ karakterini canlandıran Engin Akyürek; oyunculuk hayatı boyunca hiç bir zaman özel hayatı ile gündeme gelmemiş hep iş hayatında ki başarısı ile gündem olmuştu.

screenshot-114.jpg

Özel hayatını daima arka planda tutan, magazin haberlerinde bulunmaktan mutlu olmayan Engin Akyürek; oyunculuk kariyeri boyunca özel hayatıyla hiçbir zaman gündeme gelmemiş daima iş hayatındaki başarısı ile gündeme gelmiştir. Fakat birliktelikleri ile magazin sayfalarında yer aldığı zamanlarda oldu. Sevilen dizi ‘Kara Para Aşk’ dizisinde beraber rol aldığı Tuvana Türkay ile birlikteliği hariç diğerlerini hiç bir zaman onaylamamıştır.

En son, sevilen dizi ‘Sefirin Kızı’nda beraber rol aldığı rol arkadaşı Tülin Yazkan ile adı aşk dedikodularıma karışmıştı. Ama başarılı oyuncu Engin Akyürek bu konu ile alakalı hiç bir açıklama da bulunmamıştır.

Beraberler mi?

screenshot-116.jpg

Engin Akyürek ile Pınar Deniz ‘in birlikte bir aşka yelken açtıkları iddialar arasında. Gelen haberlere göre yakışıklı oyuncu Engin Akyürek ve Pınar Deniz bir kaç haftadır birlikteler. Ama bu aşkı belgeleyen hiçbir kanıt bulunmamaktadır. Yine de Engin Akyürek ve Pınar Deniz ‘in hayranları bu birlikteliğe çok sevindi ve harika yorumlar yağdırdı.

Evlatlık almak istiyor

screenshot-115.jpg

Küçük çocukları çok sevdiğini devamlı belirten güzel oyuncu, “Fikrimce çocuk sahibi olmak isteyen kişilere belge verilmeli. Kalabalık bir evde yetiştim, ama yalnız kalmanın ne demek olduğunu biliyorum. Küçük yaştan beri hep evlat edinmek istedim. İnşallah kendimi hazır hissettiğim bir zaman bu hayalimi gerçekleştireceğim” ifadesini kullandı.

Güzel oyuncu, “Hayat vermek istediğin bir karakter var mı?” sorusuna, “Geçmiş zamanları çok özlüyorum, sanki bu zaman benim zamanım değil gibi... Bu sebepten dolayı dönem karakterlerine hayat vermeyi çok istiyorum” cevabını vermişti.

Biran Damla itiraf etti

Bir kaç ay önce instagram hesabı üzerinden canlı yayın açan Biran Damla Yılmaz, Türkiye ‘de en çok sevdiği oyuncunun Engin Akyürek olduğunu açıkladı ve kendisi ile beraber partner olmayı hayal ettiğini söyledi.