Survivor yarışmacısı Sergen'in hüzünlü hayat hikayesi

Survivor yarışmacısı Sergen'in hüzünlü hayat hikayesi

Survivor 2021 Yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Yayınlandığı gün izleyiciyi ekran başına kitlemeyi her seferinde başarıyor.

Survivor 2021 Yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Yayınlandığı  gün izleyiciyi ekran başına kitlemeyi her seferinde başarıyor. Yoğun bir ilgi ile izlenen yarışmanın, akşam oynayan bölümünde gönüllüler ve ünlüler ödül oyunu için karşı karşıya kaldılar. Oyunda ünlüler tarafında bulunan Sergen ailesi ile ilgili açıklamalarda bulundu ve dinleyenler çok üzüldü. İçinde yaşamış olduğu bu duygu ikileminin bu yarışma ile birlikte değişmesini istediğini söyledi.

screenshot-11.jpgscreenshot-12.jpg

Survivor 2021 yarışmasında gerek ünlüler gerekse gönüllüler adından sürekli olarak bahsedilmektedir. Survivor yarışmasının Sergen'i ödül yarışması öncesinde yaşadıklarını anlattı. Annesini  çok özlediğini dile getirdi ve ailesinin çok küçükken dağıldığını anlattı.

Bu yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına hakim olamıyorum. Sergen Survivor yarışmasına gelmeden önce “zorlanacağım, tek konunun açlık olduğunu düşünüyordum, gelip  burada yer almaya başlayınca anladım ki zorlandığım son şey açlıkmış” dedi. Sonrasında, ailesini anlatmaya başladı. “Ben çok küçükken annem ve babam boşandılar.

screenshot-13-001.jpg

Hayat Hikayesi Üzdü

Annem de ya da babam da derken de çok özlem çektim. Sonrası artık kimseyi özlemiyorum diye düşünürken anladım ki ben, duygusunu hiç kaybetmemişim. Oysa bu duygunun artık yok olduğunu düşünüyordum. Düşündüğüm  gibi olmadı. Annemle babam boşanınca bir müddet babamla yaşadım sonra annemle yaşamaya başladım. Burada bazen çok hasta oluyoruz bazen kıyafetlerimiz kirli oluyor zor durumda oluyoruz bu süreçte annemi beni yetiştirirken neler yaşadığımı düşünüyorum ve annemi çok özledim. Türkiye’deyken bu kadar çok özlem duymuyordum. Anne ve babası ayrı olan  çocuklar özellikle özel günlerde çok zorlanıyor.

Günün belli bir kısmını bir yerde kalan kısmını ise başka bir yerde geçiriyorsun insan bölünüyor. Keşke herkes hep bir arada olsa bir çocukken verilmeyen anne, baba ve aile sevgisi insan büyüdükçe içindeki özlem duygusunu da ortadan kaldırıyor. Bu da insanın içinde birine sarıldığımızda bile hiçbir şey hissetmiyorsun neden oluyor ve bu dünyanın en iğrenç hissi olabilir. Umarım benim buraya gelmem içimdeki bu hissizliği değiştirir. Gönül ister ki hiç bir yuva ve aile dağılmasın.

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.