Show TV ekranlarında izlenecek dizi kalmadı! Alev Alev dizisinin final tarihi belli oldu

Show TV ekranlarının sevilerek izlenen dizilerinden Alev Alev, hayranlarına kötü haberi verdi. Yeni sezonda onay alamayan dizinin final tarihi açıklandı.

Show TV ekranlarının sevilerek izlenen dizilerinden Alev Alev, hayranlarına kötü haberi verdi. Yeni sezonda onay alamayan dizinin final tarihi açıklandı. Final yapan ve final için hazırlık yapan Ramo, Çukur, Arıza, Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın ardından Alev Alev dizisinin de fişi çekildi ve final bölümü de gününden önceye alındı. Show TV bütün dizilerine yeni sezon öncesinde final yaptı.

screenshot-15.jpg

Büyük umutlarla başlayan başrolünde de Denet Evgar’ın bulunduğu Alev Alev dizisine kötü haber verildi. Kadınlara yapılan şiddete dikkat çekilen dizi reyting kurbanı oldu ve final tarihi erkene alındı.

screenshot-16.jpg

Alev Alev dizisinin final kararı kesinleşti. Yeni sezon öncesinde bütün kanallar hazırlık yapmaya devam ederken Show TV’de yeni sezon öncesi fişini çektiği dizileri hız kesmeden belirlemeye devam etmektedir.

Show TV’de dizi kalmadı

screenshot-14.jpg

İlk olarak Arıza, daha sonra Ramo'yu finale sürükleyen Show TV’nin şimdiki kurbanı da Alev Alev dizisi oldu. Show TV bu sezon dizi bırakmayarak dizilere final yaptırdı. Show TV yeni sezona tamamen yeni dizilerle hazırlanacağı gözüken kanal Alev Alev dizisinin de final tarihini açıkladı.

screenshot-17.jpg

Show TV dizilerinde final programı sürüyor. Çukur'un final yapacağını belirten ve Arıza ve Ramo'yu final yaptırarak ekranlara veda ettiren, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin de final hazırlığı içerisinde olduğu kanalın son kurbanı ise Alev Alev dizisi oldu.