Senem Kuyucuoğlu Çatıda Güneşlendi

Özel hayatında yaptığı açıklamalarla gündeme gelen 2009 Türkiye güzeli Senem Kuyucuoğlu, Nişantaşı’nda yaşadığı evin terasında iki arkadaşıyla birlikte güneşlendiği anı sosyal medya platformu Instagram hesabı üzerinden paylaştı.

Özel hayatında yaptığı açıklamalarla gündeme gelen 2009 Türkiye güzeli Senem Kuyucuoğlu, Nişantaşı’nda yaşadığı evin terasında iki arkadaşıyla birlikte güneşlendiği anı sosyal medya platformu Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Kuyucuoğlu' nun, geçtiğimiz günlerde kadın birisiyle öpüştüğü görüntüleri sosyal medya da gündeme oturmuştu. Sana sonra model,' o kadın benim sevgilim!’ açıklamasında bulunmuştu.

Yaptığı açıklamalarla gündemde olan model Senem Kuyucuoğlu tam kapanma olan bu zamanda formülü çatıda güneşlenmekle buldu. Özel hayatı ile ilgili de çok konuşulan model Nişantaşı' nda bulunan evinin çatısında arkadaş grubuyla birlikte keyif yaptı.

screenshot-48.jpg

Güzel havaların tadını çıkaran 2009 Türkiye güzeli Senem Kuyucuoğlu, havaların sıcaklığını fırsat edinerek güneşlendi. Kuyucuoğlu, güneşlendiği anları Sosyal medya platformu Instagram hesabı hikaye bölümü üzerinden sevenleriyle paylaştı.

Senem Kuyucuoğlu, kadın sevgilisi hakkında ilk kez konuştu. Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı' nda objektifler tarafından görüntülenen model iş hayatına atıldığını duyurdu.

İŞ HAYATINA ATILDI

2009 Türkiye güzeli , “ Bir prodüksiyon şirketine ortaklığını aldım. Reklam çekimleri ve fotoğraf ,montaj gibi işlerle uğraşıyorum” şeklinde konuştu. Geçtiğimiz günlerde hemcinsi olan bir kadınla öpüştüğü görüntüleri basına sızan model konuyla alakalı soruları yanıt verdi.

“AYNI EVDE YAŞIYORUZ”

screenshot-45.jpg

Senem Kuyucuoğlu, ' evet öpüştüğümüz doğrudur. Kendisi ile sevgiliniz. Nişantaşı’nda aynı evde yaşamaktayız. Bana göre çok iyi niyetli bir kız ve onu çok kıskanıyorum' şeklinde ifadeler yer verdi.

Sevgilisi hakkında bir şeyler söyleyen model “ yarı Rus yarı da İranlı ve adı Medis Mir. Onunla beraber ortak bir iç çamaşırı markası açtık. İkimizi de hedefi dünyaya açılmak” şeklinde konuştu.

“CİNSEL EĞİLİMİMİ HERKESTEN UZAK YAŞADIM”

screenshot-46.jpg

Geçtiğimiz aylarda Katarsis programının sunucusu olan Gökhan Çınar’ ın konuğu olan eski model özel hayatı hakkında açıklamalarda bulundu. Yapmış olduğum hiç bir şeyden utanmadım. Her ne yaptıysam benim hayatımın bir parçasıydı. Utandığım tek şey şu oldu diye bilirim, tepki vermem gereken yerde öyle bir noktaya getirildim ki ağlamak zorunda kalmıştım, mağdur olmak durumundaydım. Kendime bu durumu hiç yakıştıramadım. Cinsel tercihimde dahil olmak üzere yaşadığım her şeyi insanlardan uzakta yaşamayı tercih ettim. Ama en yakın arkadaşım tarafından bu durum afişe edildi. Bu kadar şeyi yaşayıp da bir anda kendimi odak noktası olarak buldum” şeklinde konuşmuştur.