Sen Çal Kapımı Senaryosunda Önemli Değişiklik Sinyali!

Sen Çal Kapımı Senaryosunda Önemli Değişiklik Sinyali!

Sen Çal Kapımı dizisi izleyicilerinin bir süredir beklediği Eda ve Serkan aşkı tekrar ortaya çıktı. Birbirlerine sarılarak büyük bir özlem gideren ikili izleyenleri sevindirdi. Ancak Sen Çal Kapımı senaryosunda da değişiklik yaşanacak.

Sen Çal Kapımı dizisinde yaşanan olayların bir sonraki aşamasını tahmin etmek artık gittikçe zorlanıyor. Nedeni ise senaristin olay akışını belirlemesinde oldukça şaşırtıcı bir yol izlemesi gösteriliyor. Yaşanan son gelişmeler gösteriyor ki Eda ve Serkan arasındaki aşk tekrar alevlenecek. İkilinin araları gittikçe düzeliyor ve yakın zamanda birliktelikleri resmi olarak ilan edilebilir. Senaryonun bir kez daha değişme ihtimali ise izleyiciyi korkutuyor. Son bölümlerde iki aşığın birbirlerine soğuk davranması ve sonrasında Eymen karakterinin ortaya çıkışı büyük yankı uyandırmıştı. Neyse ki tüm bunlar sona erdi ve Eda Serkan aşkı tekrar gün yüzüne çıktı. Ancak şimdi ise Sen Çal Kapımı dizisi final yapma tehlikesiyle karşı karşıya kaldı. Bu nedenle dizinin ne zaman final yapacağı sık sık araştırılıyor.

Sen Çal Kapımı Final Yapacak mı?

Sen Çal Kapımı'nın final yapma ihtimali gittikçe artıyor. Savaşçı dizisinin yayınlanacak olmasıyla beraber Fox TV'de reytingi düşük dizilerden birine veda edilebilir. Akşam saatlerinde bir boşluk yaratılarak merakla  beklenen Savaşçı dizisinin o saatlerde yayınlanması bekleniyor. Fakat hangi dizinin final yapacağı ve yayın hayatına son verileceği merak konusu oldu. Bu konuda en önemli adaylar arasında Sen Çal Kapımı dizisi bulunmakta. Eğer reytinglerinde bir iyileşme olmaz ise günah keçisi Sen Çal Kapımı dizisi olacak. 

Sen Çal Kapımı Senaryosu Değişebilir

Senaryoda yapılan ani değişikliklerden fazlasıyla etkilenen Sen Çal Kapımı'nın bir kez daha senaryosunun değişmesi gündemde. Eda ve Serkan'ın kavuşması sonrasında yeni bir ayrılık yaşanabilir mi? Senaristlerin düzenli olarak senaryoda belli başlı değişikliklerde bulunması izleyicileri sinirlendiriyor. Reyting anlamında da gün geçtikçe arzulanan Eda ve Serkan aşkı artık sonuca kavuşmalı ve mutlu birliktelikleri yara almamalı. Yoksa bu gidişle dizi bir şekilde final yapacak ve reytinglerinin düşüşünden ötürü izleyiciler bu sevilen diziyi daha fazla izleyemeyecek.

Serkan ve Eda Tekrar Evlenebilir mi?

Serkan'ın evlenme taraftarı olduğu ancak Eda'nın henüz hazır olmadığı gözleniyor. Nitekim yeni bölümde izleyiciler ikili arasındaki aşkın daha da fazla ortaya çıkmasını bekliyor. Evlilikle beraber Sen Çal Kapımı'nın final yapması da muhtemel. En azından dizi mutlu bir şekilde sona ererse diziyi sıkı takip edenler de sevinmiş olacak.

Selin ve Deniz Öpüştü!

Sen Çal Kapımı'nın son bölümüne damga vuran bir olay ise Eda ve Serkan'ın yakınlaşması sırasında Selin'le Deniz'in öpüşmesi oldu. Yeni bir aşkın doğduğuna dair söylentiler yayılırken, aşklarını gizlememeleri izleyiciyi duygulandırdı. Selin'in bu cesur tavrı da sosyal medyada takdir edildi.

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.