Sen Çal Kapımı Dizisinden Sevindiren Haber

Geçtiğimiz yaz sezonunda ekrana gelmeye başlayan Sen Çal Kapımı dizisinin o sezonda birlikte yol aldığı tüm yaz dizilerine karşın reytinglerde en üst sıralarda olmuştu. Daha sonra kış sezonunun gelmesiyle dizilerin başlamasıyla beraber ekranda kalmayı baş

Geçtiğimiz yaz sezonunda ekrana gelmeye başlayan Sen Çal Kapımı dizisinin o sezonda birlikte yol aldığı tüm yaz dizilerine karşın reytinglerde en üst sıralarda olmuştu. Daha sonra kış sezonunun gelmesiyle dizilerin başlamasıyla beraber ekranda kalmayı başarmış ve 39 bölümle sezon finali yaptı. 10 aydır ekranda olan dizinin devamı çekilmeye kara veren kanal yaz sezonunda tekrardan ekrana gelmesini kısa bir sezon arası verdi.

MF yapım imzalı dizinin iki başrol oyuncusu olan Hande Erçel ve Kerem Bürsin’ in ekran karşısında ki uyumu yakalamış an kanal bu ikiliden vazgeçmek istemediğini göstermiş oldu.

Her ne kadar dizi kış sezonunda reytinglerde ilk sırada çıkamasa da ilk 10 da kalmayı başarmıştı. Orta seviyelerde reyting elde etmektedirler.

Sen Çal Kapımı

screenshot-39.jpg

Yaz sezonunda romantik komedi dizisiyle risk almak yerine var olan diziyi devam ettirme kararı isabetli bir karar gözükmektedir. Üstelik Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in arkalarında bulunan sosyal medya desteği o kadar kuvvetli ki kanalın da yapımcının da bu rüzgarı geri çevirme gibi bir hata yapmaması isabetli bir karardır.

İkilinin sezon finaline giren dizisinin ardından dinlenmek için Maldivlere gitmesiyle birlikte uzun dönemdir adlarının aşk dedikodusuna karışması sonucunda bir türlü itiraf etmeyen ikilinin aralarında ki aşk dedikodusu tekrardan ateşlendi. Net olarak ikili birlikte olduklarına dair bir açıklamada bulunmasa da sosyal medya paylaşımları bu iddiaları doğrular yöndeydi.

screenshot-40.jpg

Aşk yaşasalar da yaşamasalar da sosyal medya bu ikiliyi o kadar çok konuşuyor mi sürekli gündemde olmasıyla birlikte dizilerinin Haziran ayında yayınlanmasını olumlu yönden etkilemiş oldu.

Bu arada dizinin tüm ekip ve oyuncuları şuanda tatil yapıyorlar ancak 3 hafta sonra yeniden sete dönerek çekim yapmaya başlayacaklar! Kulis söylentilerine göre Sen Çal Kapımı dizisi 20 Mayıs da oyuncuları sete çıkılması beklenmektedir.

Bu da dizinin Haziran ayının ilk haftası gibi yeniden ekranlarda olması anlamına geliyor... Sen Çal Kapımı dizisinin fanları bu habere çok sevineceği gözüküyor!