Sen Çal Kapımı Dizisinde Büyük Kavga! Serkan Seymen'e Yumruk Attı!

Sen Çal Kapımı Dizisinde Büyük Kavga! Serkan Seymen'e Yumruk Attı!

Sen Çal Kapımı'nın son bölümünde Seymen'in Eda ile olan birlikteliğini kıskanan Serkan, Seymen'e saldırıyor. Fragmanda attığı yumruk karşısında izleyiciler dondu kaldı. Bu şaşırtıcı çıkışın ardından Seymen'in nasıl cevap vereceği merak ediliyor.

Sen Çal Kapımı dizisi, her geçen bölümde yeni bir macera ile izleyici karşısına çıkıyor. Özellikle de yayınlanan son bölüm fragmanında izleyenlerin ağzını açık bırakacak bazı sahnelere yer verdi. Mert Öcal'ın canlandırmış olduğu Seymen karakteri ile kavga eden Serkan, Eda'nın tepkisini çekecek. Kerem Bursin'in canlandırdığı Serkan'ın durduk yere Seymen'e saldırması büyük olay oldu. Diziyi izleyenler bu kavganın sonucunda kimin galip geleceğini merak ediyor. Dizide nam salan ünlü karakterin Seymen'e neden bir anda saldırdığına anlam veremedi. Peki, Seymen'in bu saldırıya karşılığı ne olacak? Serkan'ın attığı yumruk, Eda'ya ulaşmasını git gide daha da zorlaştıracağa benziyor. Her seferinde ayrı bir pot kıran Serkan'ın başına neler gelecek?

Serkan Seymen'e Saldırdı!

Seymen'in birden bire saldırıya uğraması izleyiciye şaşkınlık yarattı. Serkan'ın Sen Çal Kapımı dizisi boyunca hiç bu kadar agresif olduğu görülmemişti. Saldırmasındaki nedenin büyük ihtimalle kıskançlık olduğu düşünülüyor. İzleyicilere yeni bölümde yaşanacak olayları ve Serkan'ın bu tavrının asıl nedenini açıklayacağız.

Serkan ve Seymen Neden Kavga Etti?

Serkan ve Seymen'in kavga etmesindeki neden oldukça basit. Tamamen kıskançlık sebebiyle çıkan bir kavgadır. Serkan ile Balca yemek yemeye gidiyorlar. Ancak Seymen ve Eda da aynı restoranda akşam yemeği yemektedir. Birbiri ile karşılaşan ve uzun süre bakışan Eda ve Serkan ikilisi daha sonra yemeklerini yemeye devam eder. Restoranda çalan müziği değerlendirmek isteyen Eda ve Seymen ise dans etmek için ayağa kalkarlar. Dans ettikleri esnada Serkan olayları kıskançlıkla izliyor ve deliye dönüyordur. Sinirlerine hakim olamaz ve ayağa kalkar. Seymen'in yanına doğru yürümeye başlar, sonrasında ise Eda'dan izin isteyip bir anda Seymen'e dönerek yumruk atar. Ancak fragmanın devamında Seymen'in buna nasıl karşılık vereceği gösterilmedi.

Seymen Serkan'ı Dövecek mi?

Mert Öcal'ın canlandırdığı Seymen karakteri en az Serkan kadar güçlü gözüküyor. Bu sebepten ötürü Seymen'in bu saldırı karşısında mutlaka bir yanıt vereceği düşünülmekte. Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümünde izleyiciyi bekleyen maceralar yalnızca bunlarla sınırlı değil. İkilinin bitmek bilmeyen aşkı ve ayrılığı bir şekilde mesafe kat edecek gibi gözüküyor.

Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan Barışacak mı?

Dizinin sevenleri bir türlü barışamayan bu iki karaktere de sitem ediyor. Serkan'ın yanaştığı ancak Eda'nın hiç oralı olmadığı aşk karşısında yapılacak tek şey Eda'nın ikna olması ve karşılık vermesi. Ancak geçmişte Serkan'ın yaptığı hatalar nedeniyle barışmaları uzun sürecek gibi gözüküyor. Aldatma olayı Eda'yı bir hayli yıprattı ve Serkan'ın bunu telafi etmesi bir hayli zor.

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.