Sadakatsiz Derin ile Volkan Kavgası Çok Konuşulacak! Asya ve Turgay Sevgili Olacak!

Sadakatsiz Derin ile Volkan Kavgası Çok Konuşulacak! Asya ve Turgay Sevgili Olacak!

Derin'in Volkan hakkındaki gerçekleri öğrenmesinin hemen ardından ikilinin hararetli bir kavgaya tutuşacağına kesin gözüyle bakılıyor. Öte yandan Asya ve Turgay'ın her geçen gün birliktelikleri güçleniyor ve yakın zamanda sevgili olacakları düşünülüyor.

Sadakatsiz yılbaşından ötürü geçen hafta yayınlanmadı. Ancak bu hafta dizinin yeni bölümü ile ekrana gelmesi planlanıyor. Eğer yeni bölüm yayınlanırsa izleyiciyi neler bekliyor? Sadakatsiz'in daha önce hiç bu kadar heyecan dolu bir sahnesine tanıklık ettik mi bilinmez ancak izleyiciyi oldukça ilgi çeken sahneler bekliyor. Seyirciler yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını da araştırıyor. Öyle ki Sadakatsiz dizisi yetkilileri genellikle dizinin yayınlanacağı akşam fragman yayınlıyor. Bu da insanların dizinin yayınlanacağı güne kadar heyecanla beklemesine neden oluyor. En son yaşanan olaylar ve Derin'in başına gelenler Volkan'ın başına belaca olacak. Derin ile Volkan'ın aralarının açılması kimin işine yarayacak hep birlikte göreceğiz. Volkan, Asya ve Turgay yakınlaşmasını dahi hazmedemezken şimdi ise karısı ile arasının bozulmasına neden olacak. 

Volkan'ın Derin'i Aldattığı Ortaya Çıktı!

Volkan, herkesden gizli bir şekilde tuttuğu ikinci telefonuna Derin'in ajanı misali çalışan biri tespit etti. Daha sonra Derin'i aradı ve böyle bir durum olduğundan bahsetti. Kendine hakim olamayan Derin ise bir an önce babasının şirketine gitti ve Volkan'ın ofisini bastı. Ofiste kimse olmadığı için rahatlıkla dosyaları karıştırmaya başladı. Bir müddet aradıktan sonra gördüğü telefon karşısında şok geçirdi. Ancak telefon şifreliydi. Bir şekilde telefonun şifresini kırması gerekiyordu ve masada bulunan Volkan ve Ali'nin fotoğrafına baktı. Sonrasında Ali'nin doğum tarihini yazdı ve telefonun şifresi çözüldü.

Volkan'ın Telefonunda Özel Görüntüler Var!

Derin, Volkan'ın telefonunu incelediğinde şok geçireceği fotoğraflarla karşılaşıyor. Asya'nın peşine gizli bir casus taktığı ve onun her anını fotoğraflayıp Volkan ile paylaştığı ortaya çıkıyor. Asya'nın bu kadar önemsendiğini, geçmiş zamanda parti davetiyesi ve çiçek gibi hediyelerin bu anlama geldiğini şimdi çok daha iyi anlıyor. Geçmişte yaşanan tüm olayları ve Asya'nın kendisine söylediği sözler aklına geldikçe iyice kafayı yiyecek gibi hissediyor. Sinir krizi geçirerek durumdan nasıl sıyrılacağını düşünmeye başlıyor. Asya'nın zamanında sarf ettiği sözler tamamiyle doğruydu ve Derin'in bunları anlaması yaklaşık 3 seneyi buldu. Şimdi ise bir kızı ve yuvası var. Volkan ile görüşmenin ne gibi bir fayda vereceğini kendisi de bilmiyor. Muhtemelen yeni bölümde ikisini hararetli bir tartışma bekliyor. 

Asya ve Turgay Sevgili Olacak!

Sadakatsiz dizisinde Asya ve Tugay'ın sevgili olacağına yönelik düşünceler her geçen bölümde artıyor. Gerçekten de ikilinin flört ettiği düşünülürse yakın zamanda sevgili olmaları pek de kanıksanmaz. Birbirlerine yakışan ve oldukça iyi anlaşan ikilinin ideal sevgili adayı oldukları düşünülüyor. Yeni bölümde bu iki ismin yakınlığına da şahitlik edebiliriz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.