Öpüşme videosu ile birlikteliklerini ele vermişlerdi! Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı yollarını ayırdı!

2020 yılında Survivor yarışmasına katılan ve adadaki arkadaşlıkları yarışmadan sonrası aşka dönüşen Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı ilişkilerine noktayı koydu.

2020 yılında Survivor yarışmasına katılan ve adadaki arkadaşlıkları yarışmadan sonrası aşka dönüşen Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı ilişkilerine noktayı koydu. Nisa Bölükbaşı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, ‘Bir süredir beraber olduğum Barış ile yollarımızı ayırdık. Bundan sonraki hayatında mutluluklar dilerim' ifadesini kullandı.

screenshot-19.jpg

Acun Ilıcalı’nın yarışma programında üne kavuşan Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı’nın birlikteliği çok kısa sürdü. Çift birliktelikleri bir süre gizli tutmuşlardı ama bir video ile ilişkileri ifşalanmıştı.

Nisa Bölükbaşı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ bir süredir sevgili olduğum Barış ile birlikteliğimize son verdik. Barış’a bundan sonraki hayatında mutluluklar diliyorum”.

Nisa ve Barış' ın birlikteliklerinin ilk zamanlarında öpüşürken yayınlanan videosu gündeme bomba gibi düşmüştü. Çift birliktelikleri boyunca birçok tanındık marka ile iş birliğinde bulundu. Barış Murat Yağcı tanınmışlığını bir üst seviyeye çıkarıp kitap ve şarkı çıkarmıştı.

2020 yılında katıldıkları Survivor yarışmasındaki arkadaşlıklarını birlikteliğe dönüştüren Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı çifti yollarını ayırdı. Birkaç haftadır dolaşan ayrılık dedikodularına Nisa Bölükbaşı sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile son noktayı koydu.

Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı’nın bir süre önce kavga edip ilişkilerini bitirdikleri söylenmişti

Uzun zamandır aynı evde beraber yaşayan Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı kavga ettikten sonra ayrılmış ve Nisa Bölükbaşı kavgadan sonra Antalya’ya tatile kafa dinlemeye gitmişti. Söylentilerden sonra Nisa Bölükbaşı bir açıklama yaptı.

screenshot-17.jpg

Nisa Bölükbaşı sosyal medya hesabından bir açıklama paylaşarak “ Bir süredir beraber olduğum Barış Murat Yağcı ile saygımızı bozmadan ayrıldık. Barış' a bundan sonraki yaşantısında mutluluklar dilerim” ifadesini kullandı.

Beraber çekildikleri fotoğrafları hâlâ duruyor

Diğer taraftan yollarını ayırdıklarını netliğe kavuşturan Nisa Bölükbaşı, sosyal medyasından eski sevgilisi ile olan fotoğraflarını silmedi. Barış Murat Yağcı’dan hâlâ bir ses çıkmadı.

Yazdıklarından dolayı linç yedi

Barış Murat Yağcı yazdığı kitabında şu sözlere yer verdi; “Birçok kadını oltaya getirip o kadınla eve geldim ama sırtımı dönerek uyudum bu beni tatmin ediyor.” . Kitabımı okuyan kişiler bu satırları görünce Barış Murat Yağcı ‘ya tepki gösterdi. Barış Murat Yağcı yediği linç ve tepkilerden sonra bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

screenshot-18.jpg

20 yaşındaydım ve o zaman ki düşüncelerimi kaleme aldım

Barış Murat Yağcı instagram hesabı üzerinden paylaştığı gönderide, “ 20 yaşındayken ve o zaman ne hissedip düşünüyor isem onu kaleme aldım” dedi.