Murat Övünç ve Nuri Alço Sosyal Sorumluk Projesinde Yer Alıp Hastanelik Oldular!

Murat Övünç ve Nuri Alço Sosyal Sorumluk Projesinde Yer Alıp Hastanelik Oldular!

Türkiye’nin en ünlü sunucu ve şarkıcılarından birisi olan Uğur Arslan yeni bir sosyal sorumluk projesine imza attı. Uğur Arslan, korona virüs salgını nedeniyle hayatını kaybeden sağlık emekçilerine ithafen ‘’Gidenler Dönmez Geriye’’ video çalışma yapıldı.

 

Türkiye’nin en ünlü sunucu ve şarkıcılarından birisi olan Uğur Arslan yeni bir sosyal sorumluk projesine imza attı. Uğur Arslan, korona virüs salgını nedeniyle hayatını kaybeden sağlık emekçilerine ithafen ‘’Gidenler Dönmez Geriye’’ adlı bir video müzik çalışmasına imza attı.1.jpg

Korona virüs salgınından kaynaklı olarak hayatını kaybeden birçok sağlık emekçisi için özel bir  video klip çalışması yapıldı. Yapılan bu video klip çalışmasında Murat Övünç virüsten kaynaklı yoğun bakıma alınıyor, Nuri Alço ise hayatını kaybediyor.

4.jpg

Sosyal sorumluk projesi kapsamından gerçekleştirilen bu çalışmayı planlaya isim Uğur Arslan oldu. Uğur Arslan, sağlık emekçilerinin anma, saygı duymak üzerine kurduğu bu video klip çalışmasıyla sağ duyunun yükselmesini hedefledi. Oldukça başarılı bir çalışma gerçekleşmesinden kaynaklı izleyeci kitlesi de hızlı bir şekilde arttı.

3.jpg​​​​​​​

Sosyal sorumluk projesi olarak kurgulanan bu çalışmanın video klibinin Burak Akan üstlendi. Yönetmenlik koltuğunda oturan ünlü yönetmen oldukça başarılı bir iş çıkarttı. Çekimleri Avrupa Hopital’de gerçekleştiren bu projede Nuri Alço, Murat Övüç, Kahraman Sivri, Yüksel ​​​​​​​Molla,  Özge Sarı ve Mehmet Ulay gibi isimler bulunuyor.

Alkış Topladılar

Sosyal sorumluk projesinde yer alan Nuri Alço ve Murat Övünç alkış topladılar. Çekimlerde bir doktoru canlandıran Nuri Alço, rol gereği korona virüsten kaynaklı hayatını kaybetti. Murat Övüç ise yoğun bakıma kaldırıldı. Bu yüzden oldukça sağduyulu bir işe imza attılar. Projenin görüntü yönetmenliğinin ise İhsan Menkü gerçekleştirdi. Fotoğrafçı ise Hüseyin Kurt idi.

5.jpg​​​​​​​

‘’Sağlık Emekçilerine Adıyoruz’’

Türkiye’nin popüler isimlerinden birisi olan Uğur Arslan çalışma için oldukça güzel yorumlarda bulundu. Konuyla ilgili açıklama yapan ünlü şarkıcı şunları ekledi, ‘’Sağlık çalışanları için yaptığımız bu sosyal sorumluk projesinde bizlere destek veren dostlarımıza ve herkese teşekkür ederiz. Bu video kılibi hayatını kaybeden tüm sağlık çalışanlarımıza armağan ediyoruz. Onlar bu ülkenin kahramanları’’ diye ekledi.

 

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.