Mükemmel aşk strese sokuyor dedi. Dilan Çiçek Deniz

Son dönemlerin popüler oyuncuları içinde yer alan Dilan Çiçek Deniz, aşkı anlattı. “ Aşık olunca ben çok ama çok mutlu bir versiyonum” ifadesini kullanan Dilan Çiçek Deniz, “ Aşkı ideal olarak tanımlayıp, mükemmelize etmek fikride iki tarafı da strese

Son dönemlerin popüler oyuncuları içinde yer alan Dilan Çiçek Deniz, aşkı anlattı. “ Aşık olunca ben çok ama çok mutlu bir versiyonum” ifadesini kullanan Dilan Çiçek Deniz, “ Aşkı ideal olarak tanımlayıp, mükemmelize etmek fikride iki tarafı da strese sokan bir durum” ifadelerine yer verdi.

“ Mükemmel aşk insanı stres yapıyor”

screenshot-30.jpg

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, “ çok ama çok mutlu bir versiyonum oluyor” dedi ve ardından da “ aşkı ideal olarak tanımlayarak, mükemmelize fikri bile her iki tarafı da stres yapan bir durum. Her kişinin algıladığı ve deneyimlediği iddialar dünyası ile gerçekler arasında çok büyük fark var. İki farklı insanın dünyasını bir araya getirerek bir dünya haline getirmek bir hayli zahmetli fakat bir o kadar da kıymetli. Bundan dolayı da güzel ve ince ruhlarla karşılaşınca, gerçekten yaşanan bir his olduğunu söyleyebilirim” ifadelerine yer verdi.

“Beni bir hayli üzüyor”

screenshot-29.jpg

Bir ilişkide olmazlarını sıralayan Dilan Çiçek Deniz, “ ilk başta saygı...Hiç kimsenin ilişki kurduğu insanların özel alanlarına girmeye hakkı bulunmuyor. Bir diğeri ise empatidir... Empati kurmak bilmeyen insanlarla karşı karşıya gelmek beni bir hayli üzer. Bu kısa hayatımız boyunca bunu öğrenemediysek lütfen toplum içine karışmayın. Ve en son olarak salt sevgi...Karşınızdaki insandan karşılığında bir şey beklemeden, yalnızca onunla birlikte olmayı deneyimlemek ve derin bir bağ kurmak halidir” ifadelerini kullandı.

“ Nerde olduğum hiç önemli değil”

screenshot-28.jpg

Yaz ayı için hala pal. Yapmadığını ifade eden 26 yaşındaki güzel oyuncu, “ yazla iliği olarak henüz bir planım yok fakat bir hayalim var. Her şeyin değerini daha iyi anladığımız bu süreçte bana ‘Dur’ dedi. Biraz durarak sevdiklerimle olmaya, onlarla keyifli güzel anılar biriktirmeye ihtiyacım var. Nerede olduğumun hiç önemi yok. Sevdiklerim, güvenli alanım, benim evim, benim insanlarım..” ifadelerine yer verdi.