Müge Anlı da Mervenur Polat Öldürüldü mü? Mervenur’un başına ne geldi?

Müge Anlı da Mervenur Polat Öldürüldü mü? Mervenur’un başına ne geldi?

20 yaşında olan Mervenur Polat 19 Ekim 2021 tarihinde Antalya’da kayboldu. Ablası Ebru Müge Anlı ve ekibinden kardeşi Merve’yi bulmaları için Müge Anlının kapısını çaldılar.

20 yaşında olan Mervenur Polat 19 Ekim 2021 tarihinde Antalya’da kayboldu. Ablası Ebru Müge Anlı ve ekibinden kardeşi Merve’yi bulmaları için Müge Anlının kapısını çaldılar. Son bulunduğu yerde Mervenur’u gören tanıklar konuştu. Kaldığı mekanda başına kötü şeyler geldiği düşünülen Mervenur Polat’a cinsel istismarda bulunulduğu iddia ediliyor.

Bir çocuk annesi Mervenur’dan 4 aydır bir bilgi alınamıyor. Mervenur madde bağımlısı bir grubun evinde sığındığı ispatlanmıştı. Mervenur’u son görenler Müge Anlı’ya konuştu.

screenshot-45.jpg

Gökhan Hamurcu Mervenur’u son gören kişiydi ve yaptığı açıklamalar kuşkuların artmasına sebep oldu. Ev sahibinin Mervenur’a cinsel istismarda bulunduğunu ve Mervenur’u ağlarken susturmaya çalıştığını gördüğünü iddia eden Gökhan Hamurcu’nun ev sahibi Cüneyt’in Mervenur’a ve kendisine bir şey yapmasından korkup 6 metre yükseklikten kendini aşağıya bıraktığını söylemesi hiç kimseye inandırıcı gelmedi. Ancak Gökhan Hamurcu’yu görüp ifade verenler olan olayların arkasındaki gizemin çözülmesine yardımcı oluyorlar.

Giysilerini Ateşe Vermiş…

Olayın diğer bir tanıkları olan Ferdi ve İbrahim bu olaylardan sonra Gökhan’ı her zaman ki halinden farklı fazlaca tedirgin ve korkulu bir şekilde gördüklerini aktardılar. Ancak asıl bomba iddia Mervenur’u istismar ettiği söylenen ev sahibi Cüneyt’in önceki zamanlarda hiç temizlik yapmayıp bu olayın olduğu zaman evi temizlemesi ve üzerindeki giysileri çıkartıp ateşe vermesini söylemeleri ev sahibi Cüneyt’in Mervenur’un başına bir iş getirdiği ihtimalini güçlendirdi.

 Gökhan Hamurcu’ya sende Mervenur’a tecavüz et teklifinde bulunulmuş…

Müge Anlı ve ekibi tarafından konu edilen Mervenur olayında Gökhan Hamurcu’un ev sahibi Cüneyt tarafından eve davet edilip Mervenur Gökhan’ında tecavüz etmesi teklifinde bulunulduğu iddia edilmişti. Gökhan Hamurcu bu lafın üzerine evden kaçmayı düşünmüş kapıya gitmiş fakat kapının  kilitli olduğunu görüp camdan 6 metre yüksekten atladığını ifade etti. Lakin olay anında Gökhan’ın evde Mervenur’un kıyafetlerinin dağınık bir şekilde olduğunu ve Mervenur’un çarşafla üzerini kapatmış çıplak bir şekilde yatıp ağladığını ifade eden Gökhan’ın açıklamalarının samimi olmadığını düşünmeleri ve daha fazla şey bilip gizlediği düşünülüyor.

Uyuşturucu iddiaları…

Müge Anlı Mervenur Polat’ın aşırı dozda madde kullanıp ölmüş ya da başkaları tarafından hayatına son verilmiş olma ihtimalinin de üzerinde duruyor.

 

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.