Magazin
Trend

Masum 134. Bölüm 3 Ağustos Pazartesi Özeti ve Fragmanı – Rashi Kendi Etti Kendi Buldu

Masum dizisinin 3 Ağustos Pazartesi günü yayınlanacak olan 134. bölümünün özeti ve tanıtım görüntüleri.

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Masum’da heyecan devam ediyor. Önceki bölümlerde Ahem ile Gopi iyiden iyiye yakınlaşmış hatta bu ikili artık birbirlerini görmeden edemez duruma gelmişlerdi. Rashi de konakta kendisini kanıtlamaya ve Jigar ile arasını düzeltmeye çalışmış, bunu bir nebze olsun başarınca yine eski kimliğine dönüş yapmıştı.

3 Ağustos Masum 134. Bölüm Tanıtımı

Kokila ile Hetal’in arasını bozmaya çalışan Rashi, bunda da istediğini elde etmiş, evin huzurunu iyice bozmuştu. Son olarak törendeki tatlı olayının ardından Rashi’nin Kokila’ya karşı olan kini onu tehlikeli bir oyun oynamaya iter. Amacı Kokila’nın gözlerini bir şekilde kör etmektir. Bu planını gerçekleştirmek için Gopi’yi avluya kilitler. Masanın üzerine evde ne kadar baharat var ise döker. Güya Kokila içeri girdiğinde vantilatörü çalıştıracak ve baharatlarla Kokila’nın gözlerini etkileyecektir.

Masum dizisinin 3 Ağustos özetinde Rashi’nin planı istediği gibi gitmez. Kendi kazdığı kuyuya kendisi düşer ve Kokila içeri girdiğinde yanlışlıkla açılan vantilatör nedeniyle Rashi’nin gözleri kör olur.

Bir kaç gün Rashi evde dinlenmeye çekilir. Herkes ona karşı iyi davranıyordur. Rashi bu durumu kendi lehine çevirmek ister ve gözleri görmeye başlayınca da bunu ev halkından saklar. Annesi Urmila ile yeni planını devreye sokar. Bu aralar ermiş rolüne giren Kinjal’in yardımıyla gözlerinin yeniden gördüğünü ev halkına göstereceklerdir güya.

3 Ağustos Pazartesi günü yayınlanacak olan Hint dizisi Masum, 134. bölüm özet ve tanıtımı şimdilik bu şekilde. Bir sonraki bölümlerde yeniden görüşmek üzere.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu