Kim Milyoner Olmak İster’ de romantik dakikalar! Sihirli annem oyuncusu..!

Fenomen yarışma Kim milyoner olmak ister yarışmasına giden ve daha sonra sevgilisine evlilik teklifinde bulunan yarışmacının Sihirli Annem dizisinde rol alan ‘Kerem’ olduğu öğrenildi.

Fenomen yarışma Kim milyoner olmak ister yarışmasına giden ve daha sonra sevgilisine evlilik teklifinde bulunan yarışmacının Sihirli Annem dizisinde rol alan ‘Kerem’ olduğu öğrenildi.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan Michele, elenince stüdyodan gitmeden herkesin önünde sevgilisine evlenme teklifinde bulundu. Romantik dakikalar yaşatan kişinin aslında çok tanındık biri olduğu ortaya çıktı.

Sihirli Annem’in Kerem ‘i...

screenshot-102.jpg

İtalya ‘da dünyaya gelen ve yarışmaya İstanbul ‘dan gelen yarışmacı Michele ‘lin seneler evvel ekranlara gelen ve hâlâ çok sevilen dizi olan Sihirli Annem de Keren rolüne hayat veren kişi olduğu öğrenildi. Çocukken oyuncu olan Michele Cedolin şimdi ise akademisyenlik yapıyor.

Galatasaray Üniversitesi’nde akademisyen

29 yaşında olan Michele Cedolin, Liseyi Galatasaray Lisesinde okunduktan sonra üniversiteyi de Galatasaray Üniversitesi’nde okumuş ve oradan mezun olmuştur. Yüksek lisans ve doktorasını da aynı üniversitede yapan Michele Cedolin, şimdi o üniversitesi de akademisyen olarak görev yapmaktadır.

screenshot-103.jpg

Yarışmadan elendikten sonra herkesin önünde sevgilinin yanına giderek evlenme teklifinde bulundu. Ekranlar da evlilikte teklifi alan genç kadın şaşkınlık içerisinde ‘Evet’ yanıtını verdi

ATV ‘de ekranlarda gelen Kim milyoner olmak ister yarışmasında dün akşam romantik sahneler vardı. Akademisyen Michele Cedolin, yanında destekçi olarak gelen sevgilisine büyük jest yapıp ekranda seyirciler karşında evlene teklifi etti.

screenshot-106.jpg

Sihirli annem dizisinin Kerem ‘i Michele Cedolin, sorulan soruya yanlış yanıt verince stüdyodan gitmeden sunucu Kenan İmirzalıoğlu ‘ndan izin alarak ‘bende bir soru sormak istiyorum' dedi ve sözü aldı. Koltuğundan kalkarak seyirci bölümünde oturan destekçi sevgilisine “Benimle evlenir misin?” diyen Michele Cedolin kız arkadaşını şaşkına çevirdi. Sorulan soru karşısında şoke olan İrem Doğan ‘Evet’ yanıtını verdi.

Ben büyük bir heyecan ile buraya geldim

screenshot-104.jpg

Gördüklerine çok sevinen Kenan İmirzalıoğlu Michele Cedolin ve sevgilisini tebrik etmeyi unutmadı. Yarışmacı olarak gelen Michele Cedolin soruları cevaplarken çok heyecanlı idim ama benim heyecanım aslında çok farklı idi” dedi.