Kibariye'nin eşi Çocuğumun Babası Dedi Ortalık Fena Karıştı!

Kibariye'nin eşi Çocuğumun Babası Dedi Ortalık Fena Karıştı!

Spor hocası olan Doha Elenouty ile ses sanatçılığı ve yazarlık yapan, Onur Akay arasında geçen röportajda Spor hocası Doha hamile olduğunu söyledi. Üstelik çocuğunun babasının ise Kibariye'nin eşi olduğu açıklandı. Kibariye 2 yıl önce çıkan bu dedikodu

Spor hocası olan Doha Elenouty ile ses sanatçılığı ve yazarlık yapan, Onur Akay arasında geçen röportajda Spor hocası Doha hamile olduğunu söyledi. Üstelik çocuğunun babasının ise Kibariye'nin eşi olduğu açıklandı. Kibariye 2 yıl önce çıkan bu dedikodulara inanmamıştım. Belgelensin yoksa inanmam açıklamasını yapmıştı.

screenshot-35.jpg

Gelen yorumlara göre durumun artık belgelendiği ortaya çıktı. Ülkemizin harika seslerinden olan sanatçı Kibariye 60 yaşındadır. Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık ise Kibariye'den 20 yaş küçüktür. Geçtiğimiz yıllarda Kibariye’ yi aldattığı yönünde açıklamalar geldi.  Sadece bir kişiyle değil birden fazla kadınla Kibariye’yi  aldattığı söylenmektedir.

Kibariye bu söylentilerin hiçbirisine inanmamıştım. Daha önce haklarında çıkan boşanacak söylentisini yalanlamışlardır. 2018 yılında Ali Küçükbalçık Kibariye’ yi aldatıyor söylentileri ortaya çıktı ama Kibariye'den gelen açıklamaya göre öyle bir şey olmadığını, evliliklerinin mutlu bir şekilde devam ettiğini açıkladı. Eşi Ali Küçükbalçık spor eğitmenliği yapan Doha ile aşk yaşamaya başladı ve hamile olduğu ortaya çıktı.

Kibariye Çok Sinirlendi

Spor hocası Doha’ yı kızının spor hocası ola

screenshot-36.jpgrak evlerine getirdi. Sonrasında spor hocasıyla Kibariye aldattığı öğrenildi. Kibariye'den gelen yorum ise ailemi kolay kolay dağıtmam. Ali istemezse hemen giderim, kızım Birgül için buradayım demişti. Sonrasında  Spor hocası Doha’dan açıklama geldi “Ali küçükbalçık ile aramda duygusal anlamda hiçbir ilişki yoktur. Biz arkadaşız hamile olduğumda yalandır” şeklinde açıklama yaptı.

Spor  eğitmeni Doha’dan magazin gündeminde yayınlamak için birkaç soru soruldu. Doha aslında söylemek istediklerimi tam anlamıyla söyleyemedim içimi de dökmek istiyorum dedi.  Bu  süreçte 2 yıl önce yaşanan olay karşısında Kibariye belgelensin yoksa affetmem demişti. Olayın  gerçek boyutu ortaya çıktı.

Spor eğitmeni Doha babası Türk annesi Lübnanlıdır. 15 yaşından beri Türkiye'de yaşamaktadır. Birçok  defilede yer almıştır. BESYO mezunudur. Doha Kibariye'nin eşinden hamile kaldığını ve çocuğuna aldırdığını açıkladı. Sonrasında  ise Ali Büyükbalçık’ ın  başka bir kadınla daha görüştüğü ortaya çıktı. Doha bu süreçte çok üzüldüğünü ve çok kırıldığını belirtti ve yaptığı şeyden pişman olduğunu açıkladı. Şuan için Ali Bey ile kesinlikle görüşmediğini açıkladı. Bu süreçte annesinden ailesinden tepki aldığını ve yuva yıkan bir kız olarak ortaya çıktığını belirtti.

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.