İbrahim Tatlıses, eşi Gülçin Karakaya ve ailesi ile birlikte iftar yemeği yediler

69 yaşında olan İbrahim Tatlıses ve iki senedir birlikte olduğu 26 yaşındaki Gülçin Karakaya ile birlikte Bodrum’da objektiflere takıldı. Gülçin Karakaya’nın ailesi ve ikili, geçmiş olduğumuz haftalarda İbrahim Tatlıses’in kendi mekanında iftar yemeği

69 yaşında olan İbrahim Tatlıses ve iki senedir birlikte olduğu 26 yaşındaki Gülçin Karakaya ile birlikte Bodrum’da objektiflere takıldı. Gülçin Karakaya’nın ailesi ve ikili, geçmiş olduğumuz haftalarda İbrahim Tatlıses’in kendi mekanında iftar yemeği için bir araya geldiler. Objektiflere takılan görüntüler sosyal medya platformunda gündemlerde yer aldı.

Gülçin Karakaya’nın ablası ve yakınlarıyla birlikte İbrahim Tatlıses’in Bodrum’da bulunan Tatlıses Çiğ Köfte şubesinde, geçmiş olduğumuz haftalarda bir araya geldiler. Ailecek yaptıkları iftar yemeğinin ardından hep birlikte İbo Show’un son bölümünü izlediler.

“ Bana çok iyi bakıyor Gülçin”

screenshot-207.jpg

İbo Show’un cumartesi akşamı ekranlara gelen bölümünde İbrahim Tatlıses’ten sürpriz bir açıklama geldi. Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses daha önceki dönemlerde ‘asistanım’ diye tanıttığı sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini söyledi.

screenshot-206.jpg

Programa katılan konuklardan Ebru Yaşar’ın “ Nikahlanmışsın sen” demesinin ardından İbrahim Tatlıses, “ Ben evliyim kardeşim, mutluyum, bana çok iyi bakıyor Gülçin. Bu saatten sonra ben kimseye hesap verecek değilim” ifadelerini kullandı.

Bizimkisi gönül evliliği

screenshot-204.jpg

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses sözlerinin yankı bulmasının sonrasında bir açıklamada bulundu. Gülçin Karakaya ile resmi olarak nikah masasına oturmadıklarını dile getirerek, “ Resmi nikahımız yok, bizimkisi sadece gönül evliliği” dedi. Daha önceki dönemlerde Adalet Tatlıses ve Ayşegül Yıldız ile resmi olarak nikah masasına oturan İbrahim Tatlıses, “ Gülçin Karakaya hanımla ilişkinizi resmiyete dökmeyi düşünüyor musunuz” sorusuna ise “ Zaman ne gösterir belli değil” cevabını verdi.

Gülçin Karakaya 43 yaş küçük

screenshot-205.jpg

69 yaşında olan İbrahim Tatlıses iki senedir beraber olduğu 26 yaşındaki Gülçin Karakaya ile usta sanatçı arasında tam 43 yaş farkı bulunmaktadır.