Hekimoğlu ve İpek Çocuk Sahibi mi Olacak? İpek'ten Şaşırtan Hamilelik Çıkışı!

Hekimoğlu ve İpek Çocuk Sahibi mi Olacak? İpek'ten Şaşırtan Hamilelik Çıkışı!

Bu akşam yeni bölümü yayınlanacak Hekimoğlu dizisinde İpek ve Ateş arasında geçen diyalog izleyicileri hayrete düşürdü. Hamile kalmaya çalışan İpek, Ateş'ten çocuk sahibi olmayı mı planlıyor? Ateş'in bu konudaki cevabı ne olacak ve ikili çocuk yapacak mı?

Hekimoğlu'nun yeni bölüm fragmanları birer birer yayınlandı. Fragmanda dikkat çeken pek çok olay bulunurken, şüphesiz bunlardan en fazla dikkat çekeni İpek ve Hekimoğlu'yla ilgili olanlardı. Hekimoğlu, ayağının eski sağlığına kavuşmasından ötürü büyük bir mutluluk içerisinde gözüküyor. Artık eskisi gibi koşabiliyor ve basketbol oynayabiliyor. Bununla beraber geçtiğimiz bölümde yaşadığı halüsinasyon sıkıntılarına da yer verilmedi. Bu da Hekimoğlu'nun bu sorunları atlattığını gösterebilir. 

Ancak Hekimoğlu dizisinde Ateş'in başına gelenlerin yanı sıra İpek'in hiç bahsedilmeyen bazı davranışları ortaya çıkıyor. Bunu da yine Ateş keşfediyor ve İpek'e bu konu hakkında bazı sorular soruyor. İzleyicinin merakla beklediği o anlara ilişkin gelişmelerden bahsedeceğiz. Ateş ve İpek'in arası daha önce hiç olmadığı kadar samimi olabilir.

Ateş ve İpek Çocuk Sahibi Olacak mı?

Ateş ve İpek'in çocuk sahibi olacağına ilişkin fragmanda pek çok detay bulunmakta. İpek'in her gün onkolojiye gidip oradan duygusal bir şekilde ayrılması Ateş'in dikkatini çekiyor. Daha sonra bu konuyu açan Ateş, İpek'in böyle bir niyetinin olduğuna kanaat getiriyor. Eğer çocuk sahibi olacaksan bu kişinin güvenilir ve yarın öbür gün çocuğu babasını merak ettiğinde cevap verilebilecek konumda olması yönünde bir konuşma yapıyor. İpek bu sözler karşısında Ateş'e güvenilirlik bakımından "senin gibi mi mesela" sözünü sarf ediyor.

Ateş Artık Yürüyebiliyor! 

Ateş'in artık yürüyebilmesi oldukça ilginç karşılandı. Çünkü bastonuyla gezmesine alışık olduğumuz Ateş Hekimoğlu'nun gerçek hayatta da böyle dolaştığına yönelik düşünceler vardı. Timuçin Esen'in takdir edilen oyunculuk performansı, bize Ateş'i gerçek bir karaktermiş gibi yorumlamamıza neden oldu. Ateş Hekimoğlu, yeni bölümle beraber artık hem koşabilecek hem de diğer insanlar gibi hızlı yürüyebilecek. Bastonuna da ihtiyacı olmayacağı için farklı bir imaja sahip Hekimoğlu'ndan söz edebiliriz.

Yeni bölüm fragmanında Ateş ve İpek yakınlaşmasının yanı sıra Ateş'in hastalara karşı ani ve şaşırtıcı bir şekilde uyguladığı tedavi yöntemleri damgasının vuracak. Hastanın nefessiz kalmasına rağmen iğne şeklindeki aleti bir anda hastaya batırmasından tutun klasik Ateş Hekimoğlu'nun hareketlerini yine bu akşamki bölümde de göreceğiz.

Son haftalardaki durgunluğun sona erdiğini ve dizinin her hafta heyecanlı bölümlere imza attığını söyleyebiliriz. Özellikle konuların yalnızca hastaların çevresinde değil bizzat başrol oyuncularını ilgilendirecek şekilde gelişmesi, dizinin izlenme oranını arttırıyor. Bu tarz senaryoların reyting bakımından da olumlu etkileyeceği düşünülüyor. 

Hekimoğlu, Türk dizileri arasında işleyişi bakımından diğer yapımlardan çok daha farklı bir konuma sahip. Bu sebepten ötürü izleyicinin her bölüm dikkatle izlemesine neden oluyor.

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.