Hande Erçel, Kerem Bürsin İle Beraberliği Konusunda İlk Kez Konuştu

Son dönemin en popüler oyuncusu arasında yer alan güzel oyuncu Hande Erçel, önceki gün set çıkışında objektiflere takıldı. Bir markanın çekimini gerçekleştiren 27 yaşında ki güzel oyuncu Hande Erçel, ayaküstü gazetecilerin sorularına cevap verdi.

Son dönemin en popüler oyuncusu arasında yer alan güzel oyuncu Hande Erçel, önceki gün set çıkışında objektiflere takıldı. Bir markanın çekimini gerçekleştiren 27 yaşında ki güzel oyuncu Hande Erçel, ayaküstü gazetecilerin sorularına cevap verdi.

İLK KEZ DOĞRULADI

screenshot-99.jpg

Güzel oyuncu Hande Erçel, dizide ki rol arkadaşı olan Kerem Bürsin ile çıkmış oldukları Maldivler tatilinin çok güzel geçtiğini söyleyen ünlü oyuncu muhabirlerin, “ Kerem bey’ le ilişkiniz hayırlı olsun. El ele tutuşmuş bir fotoğrafınız çıktı. Neler söyleyeceksiniz acaba?” sorusuna cevap veren güzel oyuncu “ teşekkür ederim. Her şey çok güzel” cevabı vererek ilişkilerini doğruladı.

EL ELE!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin, havalimanında yine hayranları tarafından el ele Fotoğrafları çekilmiş ve bu fotoğrafları sosyal medyada paylaşmıştı.

“OKYANUSUN ORTASINDA İKİMİZ”

screenshot-101.jpg

Kerem Bürsin, aşkların belgelenmesinin arkasından , Hande Erçel ile gittikleri Maldivler tatilinde çekilmiş fotoğraflılarını paylaşmıştı. Kerem Bürsin paylaşımını ' okyanusun ortasında bir kanıyla ve sadece ikimiz .. muhteşem' notunu düşerek sosyal medya da paylaşarak büyük bir yankı uyandırmış ve 2.7 milyon beğeni alarak 100 binden fazla yorum geldi.

Kerem Bürsin' in hemen ardından güzel oyuncu Hande Erçel de tatil fotoğrafını paylaşarak “ sevincimiz fıskiyeleri patlatıyor.. mükemmel” notunu düşerek sosyal medyada paylaşıma sunmuştur.

“BİR GELİŞME OLURSA HABERDAR OLACAKSINIZ”

screenshot-100.jpg

Muhabirlerin, “ Spora bile birlikte gidiyorsunuz. Aşk söylentilerine ne dersiniz? Tarzı gelen sorunlarına Bürsin, “ bu konu hakkında bir gelişme olursa haberdar olacaksınız” şeklinde cevap vermişti.

Muhabirlerin, “ hakkınızda çıkan aşk haberlerini yalanlamıyorsunuz” sözleri üzerine yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin' in bunun hakkında konuşmaya gerek yok bence” demesi, “ aşk haberlerini doğruladı” şeklinde yorumlanmıştı.

Güzel oyuncu Hande Erçel' in salondan ayrılması ardından konuyla alakalı “ aşk olduğunda haberiniz olacak arkadaşlar” demişti.

“KENDİMİ ÇOK ŞANSLI HİSSEDİYORUM”

Kerem Bürsin daha önceden “ Hande müthiş birisi, sıfır ego. Beni motive ediyor. Kendimi bu konuda çok şanslı hissediyorum” demiş.

Hande Erçel’ de “ Kerem olağanüstü bir insan ve çok tatlı. Onunla çalıştığım için çok mutluyum” ifadelerini kullanmıştı.