Gönül Dağı dizisinde izleyicileri hayrete düşüren olayı izleyici ilk kez duydu

Gönül Dağı dizisinde izleyicileri hayrete düşüren olayı izleyici ilk kez duydu

İzleyicilerin merak beklediği Gönül Dağı dizisinde son yayınlanan bölümünde izleyicileri şok eden bir sahne canlandı. TRT 1 her hafta merakla beklenen dizisinde izleyiciler son bölümünü soluksuz izlediler.

İzleyicilerin merak beklediği Gönül Dağı dizisinde son yayınlanan bölümünde izleyicileri şok eden bir sahne canlandı. TRT 1 her hafta merakla beklenen dizisinde izleyiciler son bölümünü soluksuz izlediler. Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın dizinin asıl oyuncuları Anadolu’nun samimi ve insanın içini ısıtan bir kasaba hayatının yaşamını anlatan harika ve soluksuz izleye bileceğiniz dizi.

Her hafta ekrana gelen seyircilerin içine dokunan bazen sevindiren bazen üzen sahneleriyle izleyiciye zevk veriyor yayınlanan on sekizinci  bölümde izleyiciyi yine ekrana bağladı.

Şimdi  merak edilen sahneye geçmeden evvel son yayınlanan bölümde neler oldu onu konuşalım.

screenshot-35.jpg

Taner kuzenleri Veysel ve Ramazan ile beraber kasabaya elektrik tesisini  yaptılar. Küçük ve samimi yer olan Gedelli'de bu  haber tüm insanları mutluluğa boğdu. Elektrik tesisi’nin  Gedelli’nin ilçe olmasının 66.senesini  özel bir törenle bayram havası gibi bir şenlik yapmaya karar verdiler ve tesisin  kuruluşunu kutlayacaklardır. Gedelli için önemli olan bu günü düzenlemek yine üç kuzenin Taner, Veysel ve Ramazan’a kaldı. Dizinin komik oyuncusu Selami’den bu kutlamaya özel gösteri yapması dilendi. Fakat Selami kendini iyi hissetmeyince  gösteriyi Asuman’nın yapmasını istediler. Bölümde bu olaylar olurken Muammer ve Hüseyin bir işe kalkışırlar ve bu iş sonunda onları beklemedikleri bir olayla karşılaşacaklardır. Sefer ve Zahide, evlatlarının geçirdiği sıkıntılı günleri onlara hafızalarında çıkarmak için el ele verdiler. Ekranların merakla izlenen Gönül Dağı dizisinin  18. Bölümde bu olaylar oldu.. Gelelim o izleyicileri hayrete düşüren o olaya; 17 bölümde ekrana gelen Süleyman bey Gülsüm öğretmeni köşeye sıkıştırarak ‘Dilek babasının hayatta olup olmadığını öğrendi mi’ sorusu akıllara geldi.

Sevilen diziye yeni bir karakterin geleceği ve Dileğin babası olacağı  konuşuldu. 18 bölümde babası hakkındakileri öğrenir.Gülsüm öğretmen kızına babasının hayatta olduğunu söyler. Gülsüm öğretmen ‘bundan seneler evvel bende hayatta olmadığını düşünüyordum, nasıl olduğunu ve nerede olduğunu bende bilmiyorum .’ Gülsüm öğretmene kızı 'anne neden bu kadar zaman sakladın keşke söyleseydin bu sırrı saklamasaydın diyerek ağlamaya başladı.’ Gülsüm öğretmen kızı Dilek’e ‘ben bu sırrın altında çok bunaldım senin de bu sırrın altında üzülüp bunalmaman  için seni düşündüğüm için anlatmadım’dedi.  Tüm ekran başındakileri bu sözler üzüntüyle izlendi.

Dizinin en üzen sahnesi Dilek’in babası hakkındaki olayı bilmesi oldu, şimdi akıllarda ilerleyen zamanda dileğin babasının ortaya çıkıp çıkmayacağı merak konusu oldu. Gülsüm öğretmeni usta oyuncu Ulviye Karaca oynarken Dileği ise Gülsim Ali İlhan oynuyor.

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.