Fenomen Youtuber Enes Baturdan flaş açıklama! Danla beni seviyor!

Youtuber Enes Batur Danla Bilic ile ilgili şok edecek bir söz söyledi. Bu sözler magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Fenimen Enes Batur tam kapanmanın olduğu zamanda Bebek ‘te kameralara yansıdı. Danla Biliç ile alakalı tartışması hakkında konuşan

Youtuber Enes Batur Danla Bilic ile ilgili şok edecek bir söz söyledi. Bu sözler magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Fenimen Enes Batur tam kapanmanın olduğu zamanda Bebek ‘te kameralara yansıdı. Danla Biliç ile alakalı tartışması hakkında konuşan fenomen Enes Batur, “Danla beni seviyor!” İfadesini kullandı.

Beykoz ‘da oturmasına rağmen Bebek ‘te scooter kullanırken kameralara yansıyan Enes Batur, gazetecileri görünce ara sokaklara saptı ama bu konuda başarılı olamadı.

Gelen haberlere göre, Gazatecilerin sorularına yanıt veren Enes Batur, “BKM ‘de ki bir programa misafir olacağım. Dışarı çıkmak için izin belgem mevcut” dedi. Danla ile tartışmaları söylenince, “Danla benim kendisini sevdiğimi söylemiş ama tam tersi o beni seviyor” ifadesini kullandı.

Reddedilmiş erkek

screenshot-134.jpg

Fenomen Danla Bilic, kendisi gibi youtuber olan Enes Batur için “Enes reddedildi, reddedilen erkeklerde hep bu durum görülür. Enes ‘i ben senelerdir reddediyorum ve bana aşık” açıklamasını yaptı.

İlanı aşk etmişti

Diğer taraftan fenomen Danla Bilic, Poyraz Teoman ilr birlikteliğini geçtiğimiz aylarda sosyal medyasından ilan etti. Ankara ‘da ikamet eden Poyraz Teoman, TED Ankara Koleji’nde liseyi tamamladı ve Bilkent Ekonomi Bölümü’nü bitirdi.

4 defa estetik ameliyatı oldu

screenshot-136.jpg

2 yıl evvel mide ameliyatı olmuş ve fazla kilolarından kurtulmuştu. Danla Bilic 4 defa da estetik ameliyatı olmuştu.

Beykoz ‘da oturan ama Bebek ‘te kameralara yansıyan Enes Batur, gazetecileri görünce ara sokaklardan geçmeye çalıştı ama başaramadı.

İzin belgesi aldım

Ayaküstü gazeteciler ile muhabbet eden fenomen youtuber, “BKM’de bir programa misafir olacağım ve izin belgesi aldım” dedi.

Sürekli benim attığım videoları izliyor

screenshot-135.jpg

Enes Batur, fenomen Danla Bilic ile aralarında çıkan tartışmanın söylenmesi üzerine, “Danla benim onu sevdiğimi söylemiş ama tam tersine o beni seviyor. Danla’yı her yerden spamladım ama benim çektiğim videoları devamlı izliyor” ifadesini kullandı.

Beni rahat bırak

Youtube kanalına yüklemek için Baturay Anar ile birlikte video çeken Enes, iş arkadaşı ile youtuberler ile ilgili muhabbet etti. Konu Danla Bilic’e gelince kaç tane abonesinin olduğunu gizlemesi Enes ‘in dikkatini çekmiş.

Danla Bilic’in abonelerini gizlemesi üzerine Enes “Abonesi azdır o yüzden gizlidir” sözlerini söylemesi üzerine Danla Bilic, “Enes artık beni rahatsız etme, rahat bırak seni her yerden engelleyeli çok oldu” mesajı attı.