Ebru Gündeş Ve Reza Zarrab Boşandı

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ve eski eşi Reza Zarrab’ın 11 yıllık evlilikleri sona erdi. Çekişmeli olarak açtıkları boşanma davası, Gündeş’ in eski eşinin ihanet iddialarının basına sızmasının ardından Zarrab’ın anlaşmalı olarak boşanmayı kabul etmesiyle kısa

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ve eski eşi Reza Zarrab’ın 11 yıllık evlilikleri sona erdi. Çekişmeli olarak açtıkları boşanma davası, Gündeş’ in eski eşinin ihanet iddialarının basına sızmasının ardından Zarrab’ın anlaşmalı olarak boşanmayı kabul etmesiyle kısa süre de sonuçlandı. Görülen boşanma davasında , çiftin kızları Alara’ nın velayetini ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’ e verildi. Ünlü şarkıcı, alınan boşanma kararının hemen ardından Alara’ yı ABD’ de yaşayan babası Zarrab’ın yanına götürdü.

screenshot-102.jpg

Ebru Gündeş, geçen ay Aile Mahkemesi’ ne başvuruda bulunarak eski eşi Zarrab’a evlilik birliğini temelinden sarsıldı iddiası ile boşanma davası açmış ve dava dosyasına giren ihanet iddiaları magazin gündeminde büyük ses getirmişti.

Çekişmeli olarak görülen dava iddialara göre ihaneti haberleri nedeniyle Reza Zarrab’ın anlaşmalı olarak boşanmayı kabul etmesiyle ilk celsede bitti. İstanbul’da görülen dava da çiftin boşanmalarına karar kılındı.

KIZINI ZARRAB’IN YANINA GÖTÜRDÜ

screenshot-105.jpg

Mahkeme 10 yaşında ki kızları Alara’ nın velayetini annesi Ebru Gündeş’ e vererek babası Reza Zarrab’ın kızıyla belirli aralıklarla görüşmesine karar verildi. İddialara göre Ebru Gündeş, mahkemenin kararı üzerine kızı Alara’yı ABD’ nin New York kentinde yaşayan Reza Zarrab’ın yanına götürdü.

Ebru Gündeş boşanma dilekçesin de ABD' de gittiği son ziyaretinde kızını Zarrab’ ın evine bırakarak bir otelde kalmayı belirtmişti. Ünlü şarkıcı bu sefer de otelde kalmayı tercih ettiği İddialar arasında yer almaktadır.

İHANET İDDİASI OLAY OLDU

screenshot-104.jpg

Boşanma davasında ki ihanet detayı magazin gündeminde geniş bir yer almıştı. Ebru Gündeş , Reza Zarrab’ın başka kadınlarla ilişkisinin olduğunu iddia etmiş ve o kadınlardan birini ise kendisinin de yakından tanıdığını söylemişti.

2010’DA EVLENDİLER

Ebru Gündeş ile eski eşi Reza Zarrab 2010 yılında evlenmiş. Daha sonra Kemer Country’ deki evlerinde aile arasında nikahları kıyılmış. Zarrab evinin tüm duvarlarına seni seviyorum benimle evlenir misin yazısı yazmıştı.

Ünlü şarkıcı 2011 yılında kızları Alara’yı dünyaya gelmişti. Gündeş, Alara' yı ekranlardan ve sosyal medyadan uzakta tutmayı çalışmaktadır.