Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinin Durumu Kötüye Gidiyor!

Çarşamba akşamları TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi düşmeye devam etmektedir. Dizideki Mehdi karakterine hayat veren İbrahim Çelikkol yer aldığı bölümlerine nazaran, son bölümlerin reytingleri de ciddi oranda düşüş gözüktü.

Çarşamba akşamları TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi düşmeye devam etmektedir. Dizideki Mehdi karakterine hayat veren İbrahim Çelikkol yer aldığı bölümlerine nazaran, son bölümlerin reytingleri de ciddi oranda düşüş gözüktü. Mehdi karakterinin hikaye için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

Mehdi karakterinin dizi de izleyiciler tarafından tutan ve ilgi yönünden yükselten bir özeliği bulunmaktaydı. Mehdi karakterinin diziden ayrılmasıyla birlikte reytinglerde de ciddi oranda bir düşüş gözüktü. Reyting durumu bakımından ortalamanın üzerinde oranlar elde eden ve Çarşamba günü yayınlanan dizilerde güçlü bir konumda bulunan Doğduğun Ev Kaderindir dün yayınlanan 41. Bölümüyle durumu yine içler acısı olduğunu gösterdi.

Doğduğun Ev Kaderindir

screenshot-42.jpg

Bu sezon izleyicisinin ilgisi en yüksek olduğu zaman ile dün akşam yayınlanan bölüm arasında yarı yarıya bir fark olduğunu görmekteyiz. Demet Özdemir ve Engin Öztürk ikilisinin beraber çalıştığı dizisinin reytingleri de iyice düşüş gözükmektedir.

screenshot-43.jpg

Barış ve Zeynep’ in nişan töreni ile renklenen 41 bölüm dün akşam ekrana beklenmedik bir düşüş gösterdi. Tüm kategorilerde 15. Sırada yer alan dizi AB ' de ise 13 sırada ABC1de 16 sırada yer aldı.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin hikâyesinde eleştirilerin artığı bir dönemde yaşadığı bu düşük reytingler , senaristlerin Mehdi karakterinden sonra hikayeye kattıkları Nesrin ve Tarık karakterinde olumlu bir etki değilde olumsuz bir etki göstermesi izleyicilerin yorumlarından da anlaya biliriz.

screenshot-44.jpg

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin macerası Mayıs ayının ortalarında sona erecektir. Diziden geriye az bölüm kaldı ama reyting kategorisinde ciddi oranda düşüş göstermesi izleyicinin de ilgisinin artık kaybettiğini göstermektedir.