Deniz Baysal Yurtçu’nun korana virüsü testi pozitif çıktı

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Deniz Baysal Yurtçu korana virüsüne yakalandı.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Deniz Baysal Yurtçu korana virüsüne yakalandı.

Milli İstihbarat Teşkilatı’nın konu olarak ele alındığı ve yapımcı koltuğunda Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın oturduğu TRT1 ekranlarında seyirci ile buluşan Teşkilat dizisinde korna virüsü şoku yaşandı.

screenshot-10.jpg

Dizide başrolde yer alan oyunculardan Deniz Baysal Yurtçu’nun yaptırmış olduğu korana virüsü testi pozitif sonucunu verdi. Dizinin setinde büyük bir paniğe sebep olan bu olay sonrasında bütün ekibin karantina altına alındığı bilgisi verildi.

Deniz Baysal Yurtçu Bir Paylaşımda Bulundu

Ünlü oyuncu Deniz Baysal Yurtçu, yapılan haberlerin sonrasında sosyal medya hesabı üzerinden şu şekilde bir paylaşımda bulundu;

screenshot-13.jpg

“ Arkadaşlar, duyduğunuz haber doğru korana virüsü oldum. Evimde 10 gün karantinadayım. Gayet iyiyim, moralim de yerinde yalnızca koku hissinde kayıp yaşıyorum. İnşallah atlatacağım. Ama gerçekten iyiyim, beni merak ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Bu süreçte yalnız değilim yanımda Barış var. Evin içinde ayrı odalarda takılıyoruz, onun testi negatif çıktı çok şükür. Bu dönemde en iyi ilaçlardan birisi moral. Benim moralim de gayet yerinde” dedi.

Teşkilat dizisi Mit’i anlatıyor

screenshot-12.jpg

Teşkilat dizisinin oyuncu kadrosunda; Ezgi Eyüboğlu, Çağlar Ertuğrul, Tuncer Salman, Deniz Baysal Yurtçu, Nihat Altınkaya, Ezgi Şenler, Mesut Akusta, Serdar Yeğin ve Mehmet Usta rol almakta ve dizinin çekimleri de Ankara’da çekiliyor.

screenshot-11.jpg

Dizide MİT’in görev uygulama teknolojilerinde kullandıkları bazı yöntemler ve İHA/SİHA teknolojisindeki son yaşanan gelişmelerde