Damla Uğurtürk ve Yılmaz Erdoğan Aşk mı yaşıyor ? Damla Uğurtük’ten açıklama geldi

Damla Uğurtürk ve Yılmaz Erdoğan Aşk mı yaşıyor ? Damla Uğurtük’ten açıklama geldi

Oyuncu ve aynı zaman da yönetmen olan Yılmaz Erdoğan, yaklaşık iki yıl önce Belçim Bilgin ile evliliklerini bitirmişti.

Oyuncu ve aynı zaman da yönetmen olan Yılmaz Erdoğan, yaklaşık iki yıl önce Belçim Bilgin ile evliliklerini bitirmişti. Yılmaz Erdoğan’ın, spikerlik yapan Damla Uğurtürk ile aralarında aşk yaşadığı söylentileri duyuldu. 34 yaşında ki güzel spiker Damla Uğurtürk, çıkan bu haberlere karşılık olarak sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklamada bulundu.

Yönetmen ve aynı zamanda oyuncu olan Yılmaz Erdoğan ile spikerlik yapan Damla Uğurtürk arasında geçtiğimiz günlerde aşk yaşadıkları söylentileri duyuldu.

screenshot-13.jpg

Yapılan bu aşk iddialarını yalanlayan Damla Uğurtürk, sosyal medya hesabı üzerinden “ Çıkan haberler yalan, kesinlikle doğru değil. Biz daha çok kamuyu ilgilendirecek olan işler ile ilgileniyoruz . Onların da bu durum karşısında aynı şekilde bizlere ilgi göstermenizi istiyoruz” şeklinde sosyal medya hesabı üzerinden ifadelerde bulundu.

Yılmaz Erdoğan ve Damla Uğurtürk geçtiğimiz sene içerisinde ağustos ayın da Beşiktaş Kulübünün “Bırakmam Seni” adı alıntında yapmış oldukları kampanya kapsamında düzenlenmiş olan gece de birlikte sunuculuk yapmışlardı.

Bildiğiniz üzere Yılmaz Erdoğan ile oyuncu olan Belçim Bilgin 2018 tarihinde boşanmıştı. Bu iki çiftin evliliğinden ise Rodin Nazım isminde çocukları vardır.

Ünlü Çiftin Aşk Yaşadığı İddiası

Yönetmen ve aynı zamanda oyuncu olan Yılmaz Erdoğan ile spikerlik yapan Damla Uğurtürk arasında yapılmakta olan haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Neredeyse her geçen gün çift ile ilgili birçok farklı haber çıkıyor. İkilinin aşk yaşadığı iddiaları ise şuan için çift tarafından birlikte yorumlanmış değil. Konu ile ilgili Damla Uğurtürk, sosyal medya hesabı üzerinden “ Çıkan haberler yalan, kesinlikle doğru değil. Biz daha çok kamuyu ilgilendirecek olan işler ile ilgileniyoruz . Onların da bu durum karşısında aynı şekilde bizlere ilgi göstermenizi istiyoruz” şeklindeki açıklamalarının yanı sıra Yılmaz Erdoğan cephesinden konuyla alakalı direk olarak bir yorum bulunmuyor.

Yılmaz Erdoğan ve Damla Uğurtürk geçtiğimiz sene içerisinde bir program kapsamında sunuculuk yapmalarının arkasından tanıştıkları ve bunun neticesinde birlikte aşk yaşamaya başladıkları haberleri duyulmuştu. Konu her geçen gün detaylanmış ve sonunda neredeyse tüm magazin sitelerinde dillendirilmişti.

 

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.