Çukur'da Çağatay Erdenet Bombası! Çukur'un 111. Bölümünde Yamaç ile Savaşabilir!

Çukur'da Çağatay Erdenet Bombası! Çukur'un 111. Bölümünde Yamaç ile Savaşabilir!

Çukur dizsiinde Çağatay Erdenet'in geri dönmesi Yamaç Koçovalı'yı zorlayabilir. Nedeni ise Cengiz'in Çağatay'dan yardım isteyecek olması. Dizinin 111. bölümünde neler yaşanacak? İzleyici oldukça heyecanlı ve yeni bölümü bekliyor.

Çukur dizisinin yıldızları diziye birer birer dönüş yapıyor. Dizide ölüm sahnelerinin yanı sıra eski oyuncuların diziye geri dönmesi de konuşuluyor. Yıldız oyuncu kadrosu ile bu zamana kadar zirvede uzun süre kalabilmiş olan Çukur dizisi, milyonlar izleyicisine yeni bir sürpriz yapacak. Çukur'da Yamaç'ın saldırıları hız kesmeden devam ederken Erdenetlilerin gücü git gide zayıflıyor. Ancak diziye öyle bir isim geliyor ki Yamaç'ın işi daha da zorlaşacak. Cengiz'in düştüğü zor durum karşısında Çağatay Erdenet'den yardım isteyeceği görülüyor. Nejat İşler'in canlandırmış olduğu bu karakter ise Cengiz'e yardım edecek mi hep beraber göreceğiz. Rol aldığı sahnelerde oldukça soğukkanlı ve etkili bir performans sergileyen Nejat İşler'in bu bölüme damga vurması bekleniyor. Uzun zamandır dizide yer almayan oyuncunun artık Çukur'un önümüzdeki bölümleri de dahil olmak üzere düzenli olarak karşımıza çıkması bekleniyor. Peki Çukur'un yeni bölümünde neler yaşanacak? Dur durak bilmeyen ölümlere bir yenisi daha eklenecek mi?

Çukur Yamaç Cengiz'i Öldürecek mi?

Cengiz'e ulaşmak için binbir türlü yol deneyen Yamaç, bu konuda Akın'ı uyarıyor. Akın ile yaptığı konuşma fragmana damgasını vururken, Cengiz ve Çağatay birlikteliği Yamaç'ı ne kadar zorlayacak göreceğiz. Çukur dizisinin belki de en önemli konusu olan Yamaç ve Cengiz arasındaki münasebet, git gide kişiselleşmeye başlıyor. İzleyiciler, İkilinin karşılaşacağı zamanı merak etmekte. Şu an için Cengiz'in piyonları yaşamını kaybederken ve yaralanırken, Yamaç'ın asıl hedefi olan Cengiz ise kaçış yolu arıyor. Yamaç ile mücadele etmenin zor olduğunu bilen ve her geçen gün daha da çıkmaz bir yola giren Cengiz, çareyi Çağatay Erdenet'den alacağı yardımla bulabilir.

Çağatay Erdenet ve Yamaç Savaşacak mı?

Çağatay ile Yamaç'ın savaşma ihtimali üzerinde de duruluyor. Bu zamana kadar Erdenet ve Çukur arasında bir savaşın olduğu biliniyor ancak bireysel olarak Yamaç'ın Çağatay ile savaşması durumunda izleyicilerin ikili arasındaki mücadeleyi heyecanla izleyeceği düşünülüyor.

Çukur 111. Bölümde Neler Olacak?

Nejat İşler'in canlandırdığı Çağatay karakterinin farkı bu bölümde ortaya çıkacak. Çukur'un Yamaç'ı bu bölümde oldukça zor bir duruma düşebilir. Çünkü rakibinin alacağı güçlü destek doğrultusunda kendisinin nasıl bir hamle yapacağı henüz bilinmiyor. 

Çukur dizisinin başrollerinde geçmişte oynamış olan ve hali hazırda oynayan Yamaç Koçovalı, Vartolu, Selim Koçovalı, Aliço, Cumali Koçovalı, Cengiz, Çağatay Erdenet gibi karakterler diziye adeta can verdi. Oyuncuların çoğu belli başlı bölümlerde oynadıktan sonra bir şekilde diziye veda etti. Kimisi öldü kimisi ise senaryo gereği dizinin yeni bölümlerinde gözükmemeye başladı. Şimdi ise Çağatay Erdenet tekrar Çukur dizisinde oynayacak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.