Burak Sergen’in oğlu güzel haberi verdi

Üç hafta öncesinde evinde aniden fenalaşarak hastaneye kaldırılan Burak Sergen’in korana virüsü olduğu ortaya çıkmıştı. Tedavisine yoğun bakım da devam edilen ünlü oyuncu, durumunun ağırlaşması sonrasın da entübe edilmişti. Oyuncunun son durumu hakkında

Üç hafta öncesinde evinde aniden fenalaşarak hastaneye kaldırılan Burak Sergen’in korana virüsü olduğu ortaya çıkmıştı. Tedavisine yoğun bakım da devam edilen ünlü oyuncu, durumunun ağırlaşması sonrasın da entübe edilmişti. Oyuncunun son durumu hakkında oğlu Cansın tarafından açıklama geldi.

screenshot-210.jpg

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Sadakatsiz’ dizisinde Haluk Güçlü karakterini canlandıran Burak Sergen, bir süredir yoğun bakım ünitesinde korana virüsü tedavisi görüyordu. En son durumu hakkında bilgi veren Sergen’in nişanlısı Nihan Ünsal, durumunda bir değişiklik olmadığını hala entübe durumda olduğunu dile getirmişti.

Burak Sergen’in oğlu açıklama yaptı

Çok uzun tedavi sürecinin ardından ünlü oyuncu Burak Sergen ile alakalı ilk güzel haberi, 2018 senesinde yollarını ayırdığı Işıl Sergen ile evliliklerinden hayata gelen oğlu Cansın verdi. Babasından sonra korana virüsüne yakalanan ve kısa bir zamanda sağlığına kavuşan Cansın, “ arkadaşlar babam entübe durumundan kurtuldu. En kısa sürede yoğun bakım ünitesinde de çıkartılacak. Durumu gayet iyiye gidiyor” ifadelerini kullandı.

Işıl Sergen’den teşekkür paylaşımı geldi

screenshot-212.jpg

Oğlu Cansın’ın ardından Işıl Sergen’de sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yaparak açıklamada bulundu, “ şükürler olsun oğlumun babası entübeden çıktı. Oğlum ile babasının kavuşması için göndermiş olduğunuz aramalar, enerji, mesajlar ve dualar bir anne olarak çok teşekkür ederim. Bundan sonraki tek dileğim bir an evvel sarılmaları” ifadelerine yer verdi.

Burak Sergen’e ne olmuştu

screenshot-211.jpg

Ünlü oyuncu Burak Sergen, 11 Nisan pazartesi günü evinde fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı. Korana virüsü yakalandıktan bir süre sonra solunum sıkıntısı yaşadığı için 60 yaşındaki Burak Sergen, yoğun bakımda tedavi altına alınmıştı.

Ünlü oyuncu bilgilendirdikten sonra daha rahat solunum alabilmesi amacıyla entübe edilmişti. Burak Sergen’in entübe edildiğini eski eşi Işık hanım sosyal medya platformu üzerinden bir paylaşım ile duyurmuştu.